ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🛠️DSJ2.pl development

You can use the asterisk (*) character to replace part of a word. For example, "jump*" will find all posts with the words: jump, jumps, jumping, etc.
0.0
Total length się nie odświeża w zestawieniu wszystkich zawodnikow, przynajmniej u mnie. Na moim profilu jest o 165m wiecej, niż przy moim nazwisku w tabeli
🇬🇧 Translate this post
0.0
Tak, kminiłem to, system nie zlicza Ci skoku z 🇺🇸USA, bo był dodany z inną nazwą zawodnika. Niestety z poziomu moda nie mogę tego edytować, musimy zaczekać na powrót @Dawid. Ewentualnie spróbuj dodać jeszcze raz ten skok z nazwą zawodnika = imię i nazwisko, może to pomoże
🇬🇧 Translate this post
0.0
@kuhmeel, tak właśnie jak Kuba pisze, ja w sumie tez kiedystam pisałem jak go przypisywałem do profilu że faktyczny total mozesz właśnie na profilu sprawdzić😉 Nie wiadomo kiedy Dawid się znowu pojawi, a tylko On ma możliwość edytowania wszystkiego w bazie skoków🤷‍♂️ więc najłatwiej byłoby jakbyś to przeskoczy to skrypt już załapieł(ewentualnie jest opcja że nawet jeśli nie przeskoczysz, tylko po prostu wrzucisz coś z 🇺🇸USA co by weszlo do Twojego top 10 to system przeloczy na nowo Twoje skoki, ale to małe szanse żeby zadzialało).
🇬🇧 Translate this post
0.0
@Darek, @jcoob, ogarnięte:) W zasadzie teraz wypadałoby po prostu usunąć tamten skok, bo fałszuje pozycje wszystkim z mniejszym rezultatem
🇬🇧 Translate this post
0.0
@kuhmeel, Ja i Kuba możemy tylko przypisać skok do profilu, zweryfikować czy skok był klasykiem + oznaczać klasyki/gibbony i w teorii zmieniać nazwę skoczka - tylko nie wiedzieć czemu w wypadku tego feralnego skoku po zmianie nazwy skoczka dalej jest ta sama, a przypisanie go do profilu nic nie dało 🤷🏻‍♂️😁 To już jak Dawid będzie zrobi z nim porządek 👍 btw. Graty kolejnego świetnego PB💪 Mimo podniesienia w locie dałeś radę prawie mnie przeskoczyć, więc swoje prognozy co do ZGP podtrzymuje 😉
🇬🇧 Translate this post
0.0
@Darek, postaram się nie sprawić zawodu😉 Jeszcze trochę czasu na szlifowanie skilli jest. Poza tym najprzyjemniej robic PB w czasie konkursu. W ogóle to kiedy mniej więcej początek? Końcówka listopada (jak puchar swiata)? BTW, nikt nie odniósł się do mojego pomysłu na nową statystykę z poprzedniej strony😥
🇬🇧 Translate this post
0.0
@kuhmeel, zapewne ruszamy 22/23 lub 29/30. Ale to leży już w kwestii organizatora, a tym będzie zapewne Dawid, ewentualnie Kuba🙂 Na pewno nie ruszymy do momentu w którym Dawid nie zamknie w systemie letniego GP(a to tylko wciąż nieobecny Dawid może zrobić) bo bez tego nie mamy jak rozpocząć nowego cyklu🤷‍♂️ Co do pomysłu na dotychczasowe totale konkursowe, jak zacząłem je wklejać manualnie w komentarze pod konkursami to chyba poruszałem ten temat, ale czy do jakichś wniosków doszliśmy nie pamiętam. I tu tradycyjnie Dawid jest decyzyjny, i gdyby się zdecydował na takie rozwiązanie to On musiałby napisać kod to obsługujący(ja i Kuba możemy jedynie startować turnieje/weryfikować styl skoku/przypisywać skok do kont i teoretycznie zmieniać date i nazwe skoczka w repach - choć to nie zawsze działa😅+usuwać komentarze, ale każde usunięcie i tak Dawid musi zaakceptować) A propo komentarzy, @Jcoob, przeglądając archiwum natrafiłem na 1 wiadomość spamu, ale sprawdzałem tylko 2 konkursy więc tego może być więcej, będzie trzeba niestety co jakiś czas przeglądać archiwum, lub @Dawid musiałby zablokowac opcje dodawania komentarzy po jakimś tam okresie czasu od zakończenia konkursu.
🇬🇧 Translate this post
0.0
@Dawid, prawdopodobnie na https://dsj2.pl/rekordy/medalisci źle podlicza mi złote medale. Powinno być 16, z tym że na 🇺🇦UKR mam 2 skoki na 73,62 m i wygląda na to, że liczy je podwójnie, a przy okazji w profilu https://dsj2.pl/profil/jcoob przy 🇺🇦UKR nie pokazuje się ikonka medalu
🇬🇧 Translate this post
1.0
@jcoob, poprawione, podobna sytuacja jak u Darka z 🇮🇸ICL. Jakbyście poprawili PB na tych skoczniach albo ktoś Was przeskoczył, przypomnijcie mi, bo ta obecna „łatka” w kodzie będzie Wam zaniżać. W profilu pobierało Ci ten nowszy skok, którego nie ma w głównym rankingu skoczni. przeglądając archiwum natrafiłem na 1 wiadomość spamu @Darek, w pozostałych czysto, niedługo w turniejach też będą mogli komentować tylko zalogowani. @kuhmeel, tamten skok z 🇺🇸USA poprawiony, niestety wyświetlaną nazwę można zmieniać tylko przez jakiś czas od dodania. Z TL w turniejach zobaczymy, jak czas pozwoli. 👍
🇬🇧 Translate this post
0.0
@Dawid, tak sobię skakam 🇸🇪SWE co by top 10 podciągnąć + odrdzewieć, i naszedła mnie myśl że fajnie było by mieć 2 dodatkowe klasyfikacje. 1. to klasyfikacja top 10 z danej skoczni co by nie trzeba klikać na każdego żeby sprawdzić 2. To klasyfikacja łączna top 10 z 32 skoczni Wiem że temat z leksza "śmierdzi nerdem" i dla wielu może wydawać się zbędny, no ale zawsze można zapytać🙂
🇬🇧 Translate this post
Reply
🔥Jump news» 🇱🇹LIT 167,57 m🥈📱 Dawid Glinka «» 🇱🇹LIT 167,18 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇫🇮FIN 118,02 m🥇📱 Dawid Glinka «»