ładowanie
dsj2pl

Dodaj skoki

🇬🇧

Pokaż, co potrafisz! Możesz dodawać wiele powtórek za jednym razem, a także wiele swoich skoków z danej skoczni (nie tylko rekordowych) – najlepsze z nich będą wyświetlane na stronie skoczni pod Twoją nazwą. Dodając pamiętaj o następujących zasadach:

Pokaż zasady
  1. Przynajmniej jedno pole ze źródłem powtórki musi być poprawnie wypełnione. Instrukcję, jak wygenerować link do powtórki z wersji mobilnej, znajdziesz tutaj. Pole na plik powtórki z komputera (.RPL) widoczne jest tylko na wersji desktopowej serwisu.
  2. Jeśli dodajesz skoki turniejowe, możesz ukryć rezultat do zakończenia konkursu (zaznacz odpowiednią opcję).
  3. Aby zmienić dane już dodanej powtórki, dodaj ją ponownie z prawidłowo uzupełnionymi informacjami. Opcja zadziała tylko wówczas, gdy Twój adres IP nie zmienił się. Zedytować można większość danych dodatkowych powtórki łącznie z nazwą zawodnika wyświetlaną na stronie. Jeśli edycja nie działa (łączysz się z innego adresu IP), napisz na forum.
  4. Czas publikacji skoków mobilnych zależy od aktualnej liczby powtórek w kolejce do przetworzenia (system automatycznie przetwarza 1 nowy skok co kilka minut).
    Czas dodania powtórki z wersji PC może być znacznie dłuższy, gdyż wymaga ręcznego sprawdzenia. Możesz jednak przyspieszyć ten proces, uzupełniając dodatkowe pola widoczne na wersji desktopowej strony (skocznia, odległość, data skoku, upadek; pola są ignorowane, jeśli dodajesz na komputerze link do powtórki z wersji mobilnej gry, jako że dane te pobierane są z linku). Wówczas informacja o dodanym skoku jest widoczna natychmiast, lecz odległość pozostaje ukryta do momentu sprawdzenia prawidłowości danych przez admina.
Informacje dodatkowe Upadek Styl klasyczny Ukryj w turnieju
+kolejny skok

Dodajesz jako niezalogowany (Twoje skoki nie zostaną przypisane do konta).

🔥Skoki news» 🇮🇸ICL 214,89 m🥇🇨📱 dariusz klimek, 🇨🇭SUI 209,08 m🥈🇨📱 dariusz klimek, 🇱🇻LAT 191,72 m🥇🇨📱 dariusz klimek, 🇪🇪EST 184,81 m🥇🇨📱 dariusz klimek, 🇩🇰DEN 94,67 m🥈📱 Arek Bartoszek, 🇦🇺AUS 295,36 m🥉🇨📱 Konrad Pindur, 🇷🇺RUS 228,65 m🥈🇨📱 dariusz klimek,