ładowanie
dsj2pl
🔥Skoki news» 🇸🇰SVK 130,18 m🥉🇨📱 Krzysztof Grzegorczyk, 🇸🇰SVK 131,06 m🥈📱 Arek Bartoszek, 🇸🇰SVK 130,71 m🥈🇨📱 Dariusz Klimek, 🇦🇹AUT 83,85 m🥉📱 Dariusz Klimek, 🇵🇱POL 92,06 m🥈🇨📱 Dawid Meus,

Dodaj skoki

🇬🇧

Pokaż, co potrafisz! Możesz dodawać wiele powtórek za jednym razem, a także wiele swoich skoków z danej skoczni (nie tylko rekordowych) – najlepsze z nich będą wyświetlane na stronie skoczni pod Twoją nazwą. Dodając pamiętaj o następujących zasadach:

Pokaż zasady
  1. Przynajmniej jedno pole ze źródłem powtórki musi być poprawnie wypełnione. Instrukcję, jak wygenerować link do powtórki z wersji mobilnej, znajdziesz tutaj. Pole na plik powtórki z komputera (.RPL) widoczne jest tylko na wersji desktopowej serwisu.
  2. Jeśli dodajesz skoki turniejowe, system ukryje odległości do zakończenia konkursu (chyba że zdecydujesz inaczej).
  3. Aby zmienić dane już dodanej powtórki, dodaj ją ponownie z prawidłowo uzupełnionymi informacjami. Opcja zadziała tylko wówczas, gdy Twój adres IP nie zmienił się. Zedytować można większość danych dodatkowych powtórki łącznie z nazwą zawodnika wyświetlaną na stronie. Jeśli edycja nie działa (łączysz się z innego adresu IP), napisz na forum.
  4. Czas publikacji skoków mobilnych zależy od aktualnej liczby powtórek w kolejce do przetworzenia (system automatycznie przetwarza 1 nowy skok co kilka minut).
    Czas dodania powtórki z wersji PC może być znacznie dłuższy, gdyż wymaga ręcznego sprawdzenia. Możesz jednak przyspieszyć ten proces, uzupełniając dodatkowe pola widoczne na wersji desktopowej strony (skocznia, odległość, data skoku, upadek; pola są ignorowane, jeśli dodajesz na komputerze link do powtórki z wersji mobilnej gry, jako że dane te pobierane są z linku). Wówczas informacja o dodanym skoku jest widoczna natychmiast, lecz odległość pozostaje ukryta do momentu sprawdzenia prawidłowości danych przez admina.
Informacje dodatkowe Upadek Styl klasyczny Publiczny Dotyczy skoków turniejowych, które domyślnie są ukryte. Zgoda na ew. publikację na naszym kanale YT
+kolejny skok