ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Podsumowanie Letniego Grand Prix 2022

W pierwszej edycji Letniego Grand Prix DSJ Mobile zwyciężył Jakub Bastek. W 10 konkursach udało mu się zgromadzić 900 punktów. Drugie miejsce zajął Dawid Glinka z wynikiem 740 pkt, trzecie Arek Bartoszek - 690 pkt.

Ogromne podziękowania dla organizatora turnieju - Dawid Glinka, za perfekcyjne ogarnięcie turnieju pod względem technicznym. Dzięki dla wszystkich uczestników LGP, którzy wrzucali swoje replaye, udzielali się w komentarzach i wzajemnie nakręcali się do jeszcze lepszych wyników.: Jakub Bastek, Dawid Glinka, Arek Bartoszek, Dariusz Klimek, Konrad Pindur, Krzysztof Ratajczyk, Krzysztof Grzegorczyk, Piotr Olczak, Dawid Meus, Abram Elin, Watsman, Dominik Machowiak. Eksperymentalny cykl, który miał być raczej "wypełniaczem" między sezonami zimowymi, okazał się stać na bardzo wysokim poziomie, i zaowocował licznymi rekordami życiowymi i nieoficjalnymi rekordami świata.

O tym, kiedy rozpocznie się zimowy PŚ i w jakiej formule będzie przebiegał, poinformujemy Was za kilka, kilkanaście tygodni. Tymczasem nie odkładajcie swoich telefonów/tabletów i szlifujcie formę na zimę. Przypominam, że bicie rekordów poza turniejami nie jest zabronione😉

jcoob
🔥Skoki news» 🇵🇱POL 92,33 m🥈📱 Jakub Bastek «»