ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Rusza Letnie Grand Prix 2024!

Już w najbliższą niedzielę, 30 czerwca o godzinie 20:00 ruszamy z naszym corocznym, oficjalnym turniejem letnim – Letnie Grand Prix 2024! ☀️ Podobnie jak przed rokiem, przez 8 tygodni na 8 skoczniach zmierzymy się o tytuł mistrza stylu klasycznego, a więc bez możliwości zastosowania techniki gibbona. Pierwszy konkurs odbędzie się na skoczni średniej, jednak konkretny obiekt poznamy w drodze losowania tuż przed samym startem.

Ubiegłoroczną edycję zwyciężył Dawid Glinka, wyprzedzając Dariusza Klimka o 40 pkt i Jakuba Bastka o 50 pkt. Czy tym razem zdoła obronić tytuł przed „królem klasyka” @Darek i coraz śmielej depczącym mu po piętach w rankingach @jcoob? A może do walki włączy się jeszcze ktoś inny? Wszak utalentowanych „klasykowców” nam nie brakuje. Zapraszamy do śledzenia wydarzenia i aktywnego udziału, jak zawsze w dziale turniejowym!

O co gramy?

Jak rok temu, o tytuł mistrza „klasyka”! Zarówno zwycięzca, jak i pozostałe miejsca podium, otrzymają specjalne osiągnięcia w swoich profilach. Natomiast każdy, kto weźmie udział we wszystkich konkursach turnieju, otrzyma odznakę Solidnego Skoczka. Planowany termin wdrożenia funkcjonalności osiągnięć to wrzesień tego roku, tuż po zakończeniu LGP.

Dawid
🔥Skoki news» 🇫🇮FIN 117,15 m🥉📱 Kamil Michalski «» 🇨🇳CHI 244,37 m🥉📱 Dawid Glinka «»