ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Turniej zakończony

1 maja zakończyliśmy pierwszy w historii naszego serwisu turniej DSJ2. Zmagania w ramach Zimowego Pucharu Mobilnego DSJ2.pl 2022 trwały ponad 3 miesiące, w trakcie których rozegraliśmy 15 konkursów na 18 skoczniach, testując jednocześnie obsługę techniczną zawodów oraz najbardziej odpowiednią dla zawodników formułę turnieju.

Wirtualną Kryształową Kulę zdobył Jakub Bastek, osiągając wynik 1585 punktów w klasyfikacji generalnej i wygrywając aż 11 konkursów, a także ustanawiając 7 nowych rekordów skoczni. Tuż za nim uplasował się Dawid Glinka ze stratą 45 pkt, dorobkiem 6 zwycięstw i 4 rekordów. Na ostatnim miejscu podium znalazł się Dariusz Klimek, wywalczając 1035 pkt i triumfując w jednym konkursie. Pełna punktacja zawodników dostępna jest na stronie klasyfikacji turnieju.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zabawie. Wstępnie planujemy powrócić do rywalizacji w ramach Letniego Grand Prix, bądźcie zatem czujni i mamy nadzieję do zobaczenia niebawem!

Dawid
🔥Skoki news» 🇫🇮FIN 117,15 m🥉📱 Kamil Michalski «» 🇨🇳CHI 244,37 m🥉📱 Dawid Glinka «»