ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Najlepszy skok roku 2023

Nadszedł koniec roku, zatem pasjonaci Deluxe Ski Jump 2 znów mają okazję uczcić najlepsze skoki! Właśnie rusza nasz doroczny plebiscyt na najlepszy Skok Roku 2023. 🎆 Użytkownicy serwisu DSJ2.pl zostali zaproszeni do głosowania na najbardziej epickie i widowiskowe skoki, które zaszokowały społeczność DSJ2 w tym roku.

W pierwszym etapie na forum gracze będą mieli okazję nominować najlepsze skoki do kategorii głównej Najlepszego Skoku Roku. Prawdopodobnie w Nowy Rok rozpoczniemy rundę finałową, podczas której przez tydzień będziemy mogli oddać głos na swoich faworytów. Podobnie jak przed rokiem nie zabraknie także kategorii dodatkowych przygotowanych przez moderację, takich jak najlepszy upadek czy skok stylem klasycznym i wiele więcej.

Jak doskonale pamiętamy, najlepszym skokiem ubiegłego roku został wyczyn Jakuba Bastka @jcoob na skoczni 🇮🇪IRL K125140,92 m, który do dziś jest rekordem tego obiektu. Kto zwycięży tym razem? Czy ponownie będzie to skok na skoczni średniej, czy może teraz uznanie zdobędzie mamuci wyczyn? To zależy od Was! Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na stronie głównej, a zwycięski zawodnik z pewnością dostanie zasłużoną dawkę sławy w wirtualnym świecie skoków narciarskich.

Przeżyjcie jeszcze raz najlepsze momenty roku i oddajcie swój głos na najbardziej spektakularny skok w DSJ2!

Dawid
🔥Skoki news» 🇦🇺AUS 297,25 m🥈📱 Jakub Bastek «» 🇭🇺HUN 227,23 m🥇📱 Jakub Bastek «» 🇱🇹LIT 167,05 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «»