ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Nowa odsłona turniejów!

Rewolucja w turniejach na DSJ2.pl! Z przyjemnością informujemy, że przy okazji rozpoczynającego się sezonu zimowego w skokach narciarskich wprowadziliśmy aktualizację działu z turniejami, która daje użytkownikom możliwość tworzenia i organizowania własnych turniejów na prawie dowolnych zasadach.

Nowa wersja turniejów stanowi z pewnością niemałą rewolucję dla społeczności. Dotychczas turnieje organizowane były jedynie przez moderację serwisu i tylko dla wersji mobilnej gry. Od teraz, zamiast jedynie uczestniczyć w gotowych wydarzeniach, entuzjaści DSJ2 mogą sprawdzić się w organizacji, tworząc spersonalizowane turnieje – również dla wersji PC!

Nowe narzędzia turniejowe umożliwiają dostosowanie wielu kluczowych elementów, takich jak wersja gry, typ turnieju (otwarty lub dla zamkniętego grona), dozwolony styl skoków, liczba serii w konkursie, skocznia konkursowa, a także dodatkowe zasady specyficzne dla danego turnieju. Wkrótce pojawi się również możliwość rozgrywania turniejów drużynowych oraz nie tylko na same odległości, ale także shorty i punkty.

To jednak niejedyne nowości w turniejach! Wprowadziliśmy także ligę typerów, która umożliwia zdobywanie punktów za poprawne wytypowanie zwycięzcy w otwartych zawodach, wyniku zwycięzcy czy innych typów. Głosowanie odbywać się będzie w automatycznie tworzonych ankietach w komentarzach konkursu.

Teraz nie musisz od razu rywalizować z zaawansowanymi graczami w otwartych turniejach. Stwórz własne, zamknięte wydarzenie, organizując np. mistrzostwa szkoły, osiedla, miejsca pracy czy po prostu dla grupy znajomych. To doskonała okazja do zdobycia uznania w społeczności oraz zaimponowania swoimi umiejętnościami.

Wierzymy, że nowe możliwości nie tylko zwiększą autonomię i satysfakcję graczy, ale także umożliwią rozwój społeczności DSJ2. Gracze będą chętnie dzielić się własnymi turniejami z innymi i zachęcać do udziału, a społeczność wspólnie cieszyć się różnorodnością turniejów.

Nowe turnieje to niewątpliwie krok naprzód w kierunku bardziej angażującego i emocjonującego doświadczenia dla miłośników DSJ2. Czekamy na Twoje uwagi na temat nowych funkcjonalności, gdyż nie wszystko może jeszcze działać idealnie. Koniecznie zapoznaj się także z odświeżonymi zasadami ogólnymi turniejów. Miłej zabawy!

Dawid
🔥Skoki news» 🇵🇱POL 92,33 m🥈📱 Jakub Bastek «»