ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Zakończenie Letniego Grand Prix 2023

Po dwóch miesiącach zmagań i 8 rozegranych konkursach, zakończyliśmy drugą edycję Letniego Grand Prix DSJ2.PL w mobilnej wersji Deluxe Ski Jump 2. Tym razem wprowadziliśmy jedną nową, ale istotną regułę, mianowicie skoki konkursowe mogły być oddawane wyłącznie stylem klasycznym, tj. zabronione było stosowanie techniki zwanej gibbonem.

Cykl LGP wygrał Dawid Glinka (@Dawid), który zwyciężał w 3 konkursach, a w klasyfikacji łącznej uzyskał 640 pkt. Drugie miejsce zajął Dariusz Klimek @Darek, który również ma na koncie trzy triumfy, jednak w klasyfikacji łącznej zgromadził o 40 pkt mniej od Dawida. Najniższy stopień podium zajął Jakub Bastek (@jcoob), z dwoma indywidualnymi zwycięstwami i 590 pkt w "generalce". Kolejne miejsca zajęli: @konradpindur, @dawidmeus, @piotr, @abramelin, @kuhmeel, @kris, @pawciol87, @domin. W 6 z 8 konkursów padały nieoficjalne rekordy świata w stylu klasycznym (UWRC), obroniły się jedynie rekordowe wyniki @dawidmeus na 🇫🇷FRA K160 oraz @Dawid na 🇸🇮SLO K250.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom cyklu za 8 tygodni sportowych emocji i gratulujemy każdego udanego skoku. Z turniejami rozstajemy się na około 3 miesiące, a na przełomie listopada i grudnia ruszamy z trzecią edycją zimowego cyklu PŚ. Nie jest wykluczone, że formuła "Lato - styl klasyczny, zima - styl dowolny" pozostanie z nami na dłużej, gdyż takie rozwiązanie wydaje się zyskiwać aprobatę graczy. Tymczasem zapraszamy do szlifowania formy przez końcówkę lata i jesień, i jak zawsze dzielenia się swoimi osiągnięciami poprzez dodawanie replayów na dsj2.pl!

jcoob
🔥Skoki news» 🇦🇺AUS 297,25 m🥈📱 Jakub Bastek «» 🇭🇺HUN 227,23 m🥇📱 Jakub Bastek «» 🇱🇹LIT 167,05 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «»