ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Turniej letni, rekordy PC, rangi

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna edycja kolejnego turnieju z cyklu Letniego Grand Prix. ☀️ Tym razem za poprowadzenie wydarzenia odpowiedzialny będzie nasz moderator @jcoob, jesteśmy zatem przekonani, że organizacja będzie stała na najwyższym poziomie. To niejedyna nowość – po raz pierwszy rywalizacja odbędzie się w stylu klasycznym, a więc technika gibbona będzie niedozwolona. Jesteśmy niezmiernie ciekawi, jak zawodnicy poradzą sobie z wyzwaniem, zwłaszcza ci, którzy dotychczas od „klasyka” stronili. Z pewnością będzie ciekawie, zatem zapraszamy do śledzenia zmagań i oczywiście aktywnego udziału! Start już w tę niedzielę o godz. 20:00.

Rekordy wersji PC

Jak wspominaliśmy w poprzednim newsie, na stronie pojawiły się kategorie rekordów dla wersji PC, mające nieco uporządkować dość skomplikowaną dla tej platformy sytuację. Dzięki wytężonej pracy moderatora @Darek udało się właśnie uzupełnić listy rekordów kategorii „przed EZW”, a więc najstarszych i prawdopodobnie najbardziej miarodajnych wyników. Możecie zatem w łatwy sposób zapoznać się z dawnymi osiągnięciami „starych mistrzów”, jak Roman Karwat, Remigiusz Górniak czy bracia Jeznikowie, do czego gorąco zachęcamy.

Rangi

Kolejną nowością na stronie jest system rang dla użytkowników. Sposób przyznawania wyróżnień został opisany w nowym, osobnym poradniku dla strony. Mamy nadzieję, że ta funkcjonalność pozytywnie urozmaici system profili oraz zmobilizuje jeszcze bardziej do ciągłego poprawiania swoich osiągnięć, czego Wam serdecznie życzymy!

To już prawdopodobnie ostatnie większe zmiany, jakie przygotowaliśmy dla Was na najbliższy czas. Tymczasem udajemy się na zasłużone wakacje, nie zapominając oczywiście o odbywającym się turnieju letnim. Powrócimy około jesieni z kolejnymi wieściami. Życzymy Wam również udanych wakacji i oczywiście dalekich lotów turniejowych!

Dawid
🔥Skoki news» 🇦🇺AUS 297,25 m🥈📱 Jakub Bastek «» 🇭🇺HUN 227,23 m🥇📱 Jakub Bastek «» 🇱🇹LIT 167,05 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «»