ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Podsumowanie sezonu zimowego

Wspaniały Zimowy Puchar Mobilny 2022/23 dobiegł końca po ponad 4 miesiącach zmagań, w których rozegrano łącznie 19 konkursów. Wysoka jakość sportowej rywalizacji i niesamowite emocje, jakie towarzyszyły każdemu konkursowi, z pewnością pozostaną w naszej pamięci na długo.

Po zaciętej walce na skoczniach zwycięzcą turnieju został Jakub Bastek @jcoob, który zdobył aż 1515 punktów, wygrywając w 6 konkursach. To już druga Wirtualna Kryształowa Kula w dorobku Jakuba. Na drugim miejscu uplasował się, podobnie jak przed rokiem, @Dawid Glinka, który uzyskał 1405 punktów z dorobkiem aż 7 zwycięstw. Na trzecim miejscu podium stanął @Arek Bartoszek, zdobywając 1360 punktów i ciesząc się z wygranej pięciokrotnie. Wszyscy zawodnicy pokazali swój talent i determinację, a fani gry mieli okazję obserwować niesamowite skoki. Wystarczy wspomnieć, że byliśmy świadkami nowych rekordów skoczni aż 9-krotnie!

Mamy nadzieję, że kolejna edycja turnieju przyniesie równie wiele emocji i wspaniałych momentów sportowych. Tymczasem zawodnicy mogą udać się na zasłużony odpoczynek, nie zapominając, że w „sezonie ogórkowym” także można trenować. Do zobaczenia na Letnim Grand Prix!

Dawid