ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🥒Cucumber season - spring 2024

You can use the asterisk (*) character to replace part of a word. For example, "jump*" will find all posts with the words: jump, jumps, jumping, etc.
Page:
KarolSternicki
Team A
2024-10-03, 18:51 UTC+2
0.0
@jcoob, przydałby mi się taki jeden twój 229 + na Rosji. Wkur.ia mnie ona - wczoraj zagrałem sobie dosłownie dwa konkursy wieczorem i z bomby wbiłem 228,95 m ze spartolonym wykończeniem. To był pierwszy dosłownie skok po ustawieniu wiatru - chwilę później w tym samym konkursie 228,91 m i gleba na 228,82 m. W drugim konkursie 228,36 m i łącznie chyba 12 skoków 227+. Dzisiaj w pracy rypalem prawie godzinę i dosłownie nic! Ten sam wiatr, ten sam ku.wa telefon i nawet ręce te ku.wa same a skakałem jak ostatnia mameja po 222 m. Albo przejeżdżam próg albo odbijam się z połowy rozbiegu a jak już wreszcie cudem trafię to albo spartole pochylenie albo najczęściej - wiatru brak - i już zgłupiałem - spróbuję jeszcze jutro jak będę miał chwilę i odpuszczam bo im dalej w las tym gorzej się odbijam. Już nie wiem jaki wiatr ustawić ani kiedy się odbić dlatego dzisjaj odpuszczam, może jutro znów trafię taki konkurs jak wczoraj i wykręce te 229. Szkoda tego pierwszego skoku... Żebym nie odpuścił to już by 229,5 około było. Może tobie pójdzie lepiej.
🇬🇧 Translate
jcoob
Legend
2024-10-04, 19:04 UTC+2
0.0
@KarolSternicki, nie odpuszczaj, trzeba ruszyć ten rekord Arka😆
🇬🇧 Translate
KarolSternicki
Team A
2024-10-04, 19:48 UTC+2
0.0
@jcoob, hehe ja nie ten poziom jeszcze - chyba że fartem jak na Chinach 😁 ale dzisiaj z klasyka na gibbona przeszedłem i udało mi się 229,10 m skoczyć plus kilka sztuk po 228. Niestety nie mam czasu zbytnio do poniedziałku a poza tym mam total do skończenia i chciałem przed sezonem jeszcze te skocznie od Finlandii do Japonii oblecieć bo je zrobiłem tak trochę po macoszemu więc jeszcze nie będę się katował cały tydzień jedna skocznią - przyjdzie na to czas w sezonie. Ale jest postęp i dzisiaj już te skoki lepiej wyglądały więc z moją nieobliczalnościa nigdy nic nie wiadomo😁 za to trzymam kciuki żebyś dostał nagrodę za wytrwałość i stuknął ten rekord🔥💪 pozdrawiam wszystkich i gratulacje dla Konrada za mega klasyk na Węgry k180! Pięknie weszło.
🇬🇧 Translate
konradpindur
Olympian
2024-10-05, 12:47 UTC+2
0.0
@KarolSternicki, dzięki 🙂 Trochę żałuję, że nie skoczyłem kilkanaście centymetrów dalej, bo to była dobra okazja na nowy nieoficjalny rekord klasykiem. Co do 🇷🇺RUS, ja swego czasu skakałem przy wietrze w kierunku minuty/sekundy za dziewiątką na zegarze. Choć skoro latasz po 229+ to chyba jest to bardziej kwestia jednej bomby niż grzebania przy wietrze czy technice 🙂
🇬🇧 Translate
KarolSternicki
Team A
2024-10-05, 13:00 UTC+2
0.0
@konradpindur, no tak jak mówiłem, już mi na drugi dzień lepiej szło - czasami za dużo się kombinuje zwyczajnie - zacząłem nastawiać 3,5 pod narty przy zmiennym wietrze a jak się trafi w miarę stały to pełny gaz na 4.0 i przestałem kombinować nad techniką przesadnie. Szkoda, że jak zaczęło wchodzić to czasu mi zabrakło i gości mam na weekend😟 może w poniedziałek jeszcze raz podejdę do tematu ale jak znów będę się musiał dostrajać to odpuszczam i lecę na Koreę 🔥 tej francy nie lubię ale różnie może być w wersji mobilnej. Dalekich lotów wszystkim!
🇬🇧 Translate
jcoob
Legend
2024-10-10, 13:45 UTC+2
0.0
@Darek, graty UWRC na juesej!
🇬🇧 Translate
jcoob
Legend
2024-10-10, 18:50 UTC+2
0.0
@KarolSternicki, graty skompletowania totalu - 5 miejsce, piękny wynik! Do 4 jeszcze trochę brakuje, ale co się odwlecze to wiadomo - choć raczej bym się nastawiał na wynik Arka, bo @Darek lada chwila wskoczy na #3 😉
🇬🇧 Translate
jcoob
Legend
2024-10-10, 21:42 UTC+2
0.0
@KarolSternicki, btw. Z mojej fachowej symulacji wynika, że jakby Ci nie przestało wiać, to byłby skok w okolicach 287,7(mówię o tej glebie na 287,28 m)
🇬🇧 Translate
KarolSternicki
Team A
2024-10-11, 05:28 UTC+2
0.0
@jcoob, już nie mogłeś mi zaokrąglić do 288? 😁 Jeszcze tam kiedyś polecę ale póki co to nie mam motywacji żeby jedną skocznię męczyć. Jak jest miejsce w 10 rankingu to lecę dalej. Nie wchodził mi gibbon na początku i się sfiksowalem na klasyku a to chyba jednak błąd - tutaj trzeba przygibbonic 😁 do Arka i Darka to jeszcze tak daleko jak do rekordu na Australii. P.s. Arek to jeszcze czynny zawodnik czy zawiesił narty na kolku?
🇬🇧 Translate
KarolSternicki
Team A
2024-10-11, 06:31 UTC+2
0.0
@jcoob, a w totalu to bardziej trzeba się oglądać na Konrada i Adama chociaż kilka metrów jeszcze spokojnie mogę dorzucić głównie na skoczniach od Finlandii do Japonii, które będę męczyć jeszcze przed sezonem. Kiedy w ogóle zaczynamy sezon? Grudzień czy wcześniej?
🇬🇧 Translate
Page:
Reply