ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🥒Cucumber season - spring 2024

You can use the asterisk (*) character to replace part of a word. For example, "jump*" will find all posts with the words: jump, jumps, jumping, etc.
Page:
jcoob
Legend
2024-09-06, 20:44 UTC+2
0.0
@Dawid, dzięki, no autentycznie każdy z tych trzech skoków to był złoty strzał, na 🇦🇺AUS weszło chyba czwartego dnia grania po wcześniejszym maxie ~296,7, 🇱🇹LIT też po kilku dniach z max ~167,3, potem wbiłem na chwilę na 🇨🇿CZE ale szło tragicznie, a 🇨🇦CAN wpadło chyba drugiego dnia z wcześniejszym max ~206,2. Tak se myślę, że dalekie skoki to odrobina skilla, trochę cierpliwości i w hooj farta
🇬🇧 Translate
Dawid
Legend
2024-09-06, 22:42 UTC+2
0.0
@jcoob, no w sumie, jak się ma tak wyżyłowane top 10, to poprawa ich też wyzwanie. 😀 Dla mnie jesteś właśnie mieszanką ogromnego skilla, systematyczności i farta, a jak wiadomo szczęście sprzyja lepszym. 😁 A nade wszystko tym, którzy temu szczęściu dają szansę, czyli po prostu grają.
🇬🇧 Translate
Darek
Grand Champ
2024-09-07, 18:42 UTC+2
0.0
@jcoob, graty💪 dawaj 208🙂
🇬🇧 Translate
Dawid
Legend
2024-09-08, 22:18 UTC+2
0.0
LGP za nami, można wrócić do pomysłu Krisa. Wg mnie mogłoby to wyglądać tak: Nazwa turnieju: Turniej Wszystkich Skoczni lub Mistrzostwa Wszystkich Skoczni. Organizator: @Kris (jako pomysłodawca). Formuła: 4 tygodnie, w każdym 8 skoczni naraz (małe, średnie, duże, mamuty), po 1 serii. Termin: październik. Styl: do ustalenia / ankieta. Moim zdaniem turniej ma sens, jak zapisze się przynajmniej 10 osób. Załączam ankietę.
🇬🇧 Translate
How do you see such a tournament? Choose 1 answer.

I'll take part6Dawid, KarolSternicki, konradpindur, jcoob, DawidMeus, kuhmeel

I won't take part0

jcoob
Legend
2024-09-12, 13:12 UTC+2
0.0
@karolsternicki, szacun za systematyczność w kompletowaniu totalu, fajne wyniki robisz💪
🇬🇧 Translate
KarolSternicki
Team A
2024-09-12, 13:35 UTC+2
0.0
@jcoob, dzięki, robię co mogę żeby nadrobić dwa lata straty😋 korci mnie żeby posrubowac rekordy ale na to będzie jeszcze czas, do zimy chce miec top 10 na każdej skoczni żeby wiedzieć na czym stoję. Bo wersja mobilna jest póki co dla mnie sporą niespodzianką - nie wchodzi mi gibbon na mamutach! A w zasadzie nie mogę dobrze przejść z gibbona do lotu - mój największy atut wymaga grubego przetrenowania. Za to odkryłem, że póki co nieźle można to zakamuflować klasykiem, który nieźle wchodzi. Do tego pierwszy raz bawię się ustawieniem czułości więc każda skocznia to dla mnie poligon doświadczalny. Dzisiaj w wolnych chwilach męczę moją najgorszą skocznię - Ukraina... Nic mi jeszcze nie weszło a zagrałem już od rana cztery pełne konkursy po 16 zawodników.... Koszmar i tragedia. Jak dolece do 72 m to będzie cud.
🇬🇧 Translate
jcoob
Legend
2024-09-12, 14:36 UTC+2
0.0
@KarolSternicki, na 🇺🇦UKR trzeba robić bardzo późne wybicie. Też nie lubię tej skoczni
🇬🇧 Translate
KarolSternicki
Team A
2024-09-12, 17:50 UTC+2
1.0
@jcoob, dobra jest, sesja popołudniowa już bardziej udana i 72 wchodzi💪 to nie była kwestia odbicia tylko za dużego docisku w drugiej fazie lotu. Powinno być dobrze ale już nie ma czasu dzisiaj, spróbuję jeszcze jutro i sprawdzę czy rozgryzlem tą skocznię.
🇬🇧 Translate
jcoob
Legend
yesterday, 12:22 UTC+2
0.0
@KarolSternicki, petarda na 🇮🇹ITA, graty!!!🔥
🇬🇧 Translate
KarolSternicki
Team A
yesterday, 12:36 UTC+2
0.0
Page:
Reply