ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: ℹ️News from the website

You can use the asterisk (*) character to replace part of a word. For example, "jump*" will find all posts with the words: jump, jumps, jumping, etc.
Darek
Grand Champ
2024-08-24, 17:21 UTC+2
0.0
@KarolSternicki, nie zrozum mnie źle, też jestem przeciwnikiem ingerencji w grę tylko tubmamy specyficzną sytuację co do PC, w 2001 roku np Romek Karwat nie używał spowalniacza - ale miał taki komputer że skok na 🇦🇺AUS trwał tyle że można iść herbate zrobić, wracasz a skok w toku🤷‍♂️ Duzo osób w tym ja mieliśmy kompy z pentium 1, z kolei Ci co mieli już pentium 2 borykali się z tym że gra działa już szybciej niż powinna(można to testować po czasie czerwonego światła przy starcie). Dlatego z braku innych opcji na wyrównanie czasu najazdu na PC był spowalniacz. Ale było dla mnie wtedy wiele przegięć jak mostkowanie myszy, czy zabawy zegarem systemowym żeby trafić dobry seed, itp...ech, ta gra na PC na tyle się skończyla przez EZW że aż któryś z graczy rozjebał z emocji ten durny mediamond🤦‍♂️ Ale Odbijajac od PC to Mobilka jest właśnie najprawdopodobniej wolna od oszustw, czas najazdu różni sie na różnych tel o małe części sekundy conajwyżej. Niestety nie każdy tel i tablet ma podobne sterowanie przez soft i chipy od żyroskopów chyba , więc są sprzęty na których łatwiej ogarnąć sterowanie, na 1 tel co grałem input lag był przy wybociu około 1 sekundy - mega irytujące i wprowadzajace chaos przy uczeniu ruchów😑 no ale te nowsze tel z już po wyjściu gry ± yo prawie wszystkie mają to już chociaż ok👍
🇬🇧 Translate
KarolSternicki
Team A
2024-08-24, 17:31 UTC+2
1.0
@Darek, widzisz, ja jestem takim nieogarem technicznym, że nawet nie mam pojęcia o czym piszesz. Po prostu odpalałem grę i zasuwałem. Nawet tu byłem w szoku, że ważne jest dla was ustawienie czułości😁 teraz trochę się tym bawię i wiem, że byłem w błędzie olewając ten aspekt. Chociaż dalej nie wiem jaka czułość mi pasuje bo więcej dobrych skoków oddałem na wysokiej ale kilka bomb weszło mi na zwykłej 5. Najlepiej zostawić ten temat i mam nadzieję, że nikt nie będzie przy tym grzebał.
🇬🇧 Translate
BOT
CPU
2024-08-25, 07:55 UTC+2
2.0
We've just reached 12000 jumps on the website! 🔥🥳 @pawel99970 is the author of the lucky jump. 🍀👍 We are grateful for your activity! ❤️
BOT
CPU
2024-08-25, 19:38 UTC+2
0.0
🔥 JUMP NEWS 🔥 @Dawid has broke 🥇the hill record in 📱mobile version! 🔥 With the jump of 256.00 m in a classic style he improved the previous WRC by 0.16 m after 4 days, and his PBC by 0.18 m after 4 days. This is currently the 7th klasyczny record by @Dawid, and 4th this year. Spectacular! 👏
BOT
CPU
2024-08-25, 21:22 UTC+2
0.0
We've finished the competition on the 🇮🇹ITA hill as part of the ☀️Summer Grand Prix 2024! 🔥🏁 🥇@Dawid has won the competition, with a total score of 511.82 m. Phenomenal! 👏 2nd place went to 🥈@jcoob with a result of 511.56 m, losing -0.26 m to the winner. Superb! 💪 3rd place went to 🥉@Darek, who has reached 510.74 m (-1.08 m). Grats! 👍 » See full classification
Dawid
Legend
2024-08-26, 13:30 UTC+2
1.0
tutaj sporo osób w podobnym wieku - po trzydziestce😁 czyli graczy na fali malyszomanii. @KarolSternicki, tak, większość z nas to „stara gwardia”, choć nie każdy był wtedy online. To jest też trochę przekleństwo i 1 z przyczyn dość niskiej frekwencji – starzy z sentymentem nie grają już w gry lub nie mają czasu, a młodzi mają milion rozpraszaczy i szukają szybkich efektów, czego ta gra im nie zapewni. Tak że tym fajniej, że z nami jesteś. 👍 Jak Dawid będzie miał czas na stronie pojawią się też linki do starych stron @Darek, dzięki za przypomnienie, wtedy była masa innych rzeczy do zrobienia i już o tym zapomniałem. Dodam niedługo posta, co jeszcze zamierzam zrobić, to najwyżej zgłosisz uwagi. 👍
🇬🇧 Translate
BOT
CPU
2024-08-28, 21:14 UTC+2
0.0
🔥 JUMP NEWS 🔥 @Dawid has achieved the 🥈second result on the 🇦🇺AUS hill in DSJ2 📱Mobile! With the jump of 297.67 m in a classic style he improved his PBC by 0.73 m after 351 days. This is currently the 4th classic "silver" by @Dawid, and 3rd this year. Excellent! 👏
BOT
CPU
2024-08-29, 17:40 UTC+2
0.0
🔥 JUMP NEWS 🔥 @jcoob has broke 🥇the hill record in DSJ2 📱Mobile! 🔥 With the jump of 299.05 m he improved the previous WR by 0.7 m after 711 days, and his PB by 1.2 m after 1194 days. This is currently the 23rd record by @jcoob, and 7th this year. Phenomenal! 👏
BOT
CPU
2024-09-02, 15:28 UTC+2
0.0
🔥 JUMP NEWS 🔥 @KarolSternicki has jumped 124.28 m on the 🇧🇪BEL hill in DSJ2 📱Mobile, improving his PB by 0.55 m after 0 days and achieving the 9th result in the hill ranking. Grats! 💪
BOT
CPU
2024-09-03, 11:02 UTC+2
1.0
🔥 JUMP NEWS 🔥 @jcoob has broke 🥇the hill record in DSJ2 📱Mobile! 🔥 With the jump of 168.84 m he improved the previous WR by 0.19 m after 654 days, and his PB by 0.33 m after 606 days. This is currently the 24th record by @jcoob. Phenomenal! 👏
Reply