ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: Summer Grand Prix 2023

You can use the asterisk (*) character to replace part of a word. For example, "jump*" will find all posts with the words: jump, jumps, jumping, etc.
Page:
Darek
Grand Champ
2023-06-23, 01:02 UTC+2
0.0
Chętnie potracę z połowę UWRC - więc jestem jak najbardziej za klasycznymi konkursami :) @Dawid, może jakieś odliczanko do startu turnieju w aktualnościach/na podstronie turnieju?
🇬🇧 Translate
Dawid
Legend
2023-06-23, 11:32 UTC+2
1.0
O kurczę, jak nawet @jcoob głosuje za klasykiem, to wiedz, że potrzebna jest odmiana. 😁 To przy okazji uchylę rąbka tajemnicy, że na nowy sezon planuję zupełnie nową odsłonę turniejów, powinno być znacznie ciekawiej. @Darek, da się zrobić. 😀 Tylko kiedy start chcecie?
🇬🇧 Translate
Abramelin
Team B
2023-06-23, 11:40 UTC+2
0.0
A mnie się przypomniało, że w dawnych czasach świetności DSJ i mnogości konkursów (czyli 20 lat temu), rozgrywaliśmy też konkursy gdzie nie liczyła się odległość, ale punktacja za skok, co oczywiście wiązało się z lądowaniem z telemarkiem itp. Wiadomo, że nie byłaby to konkurencja nastawiona stricte na bicie rekordów, ale ciekaw jestem co myślicie o takiej odmianie?
🇬🇧 Translate
Darek
Grand Champ
2023-06-23, 12:40 UTC+2
0.0
@Abramelin, pomysł jest ciekawy - choć personalnie nie jestem pewien czy to "juz ten etap". W sensie że rekordy mimo że wyglądają na dość kosmiczne, to wydaje mi się że jest jeszcze miejsce na poprawę - szczególnie na kilku skoczniach + szczególnie klasykiem gdzie: 1. UWRCeki są strasznie nierówne, w sensie na części skoczni są blisko WRC z PC, ale na bardzo wielu skoczniach do WRC z PC tracimy jeszcze bardzo dużo. 2. Bardzo mało osób ma wrzucone skoki klasykiem z każdej skoczni - w tym całe podium klasyfikacji ogólnej. Dlatego wydaje mi się że lepiej było by jeszcze skakać czysto na odległość, najlepiej klasykiem + ewentualnie skorzystać z rozwiązania ze starych lat z kilku turniejów - zrobić turniej na odległość, ale w trakcie turnieju zrobić np. podturniej 4 skoczni w którym skakalibyśmy na pkt, no i zaliczać go do generalki turnieju. @Dawid, ja ponawiam pytanie sprzed bardzo dawna - czy będziemy mieć też kategorię rekordów na punkty? Co do startu - pod koniec Winter GP rzuciłeś formułę całoroczną i myślałem że tego się trzymamy, tylko szczegółów nie pamiętam. A że Kuba głosował na klasyka to nic dziwnego, w koncu nie licząc skoków Gibbonem to wszystkie skoki ma klasykiem😅
🇬🇧 Translate
Dawid
Legend
2023-06-23, 23:49 UTC+2
0.0
@Abramelin, niestety obecne skrypty by nie ogarnęły, ale w nowej wersji to nie będzie problem. 👍 @Darek, z jednej strony musiałoby więcej osób wyrazić chęć, z drugiej pewnie samo istnienie takiej klasyfikacji mogłoby zachęcić innych do jej uzupełniania. Myślę, że jak w nowym sezonie będą turnieje na punkty, będzie to naturalna kolej rzeczy. 👍 Co do „formuły całorocznej”, szczerze mówiąc nie wiem, o co chodzi. 😁 A może chcielibyście z @jcoob poprowadzić LGP? Mógłbym machnąć na szybko jakiś prosty interfejsik. No i byście się przyzwyczajali. 😉
🇬🇧 Translate
Darek
Grand Champ
2023-06-24, 01:29 UTC+2
0.0
@Dawid, co do prowadzenia LGP(hmm, chyba SGP jeśli zimą mamy WGP nie ZGP) to ja watpie żebym miał czas jakoś mocno się angażować - ale mieć możliwość nie zaszkodzi👍 A ta formuła całoroczna, to przy dyskusji kiedy kończymy WGP padło coś w stylu, jeszcze x skoczni, wtedy wyjdzie tyle i tyle skakania, na lato zostanie y skoczni, to akurat przerwy miedzy turniejami beda takie i takie" i lud to poparł. Chyba że źle pamiętam😅
🇬🇧 Translate
Dawid
Legend
2023-06-24, 23:57 UTC+2
0.0
@Darek, a, o to chodziło. No to mamy te ok. 3 miechy przerwy, bardziej chodzi, czy start za tydzień, czy już jutro byście chcieli. PS. Zimą chyba mamy ZPM. 🙂
🇬🇧 Translate
konradpindur
Olympian
2023-06-25, 12:13 UTC+2
0.0
@Dawid, moim zdaniem przyszły tydzień jest najlepszą datą na start LGP. Będzie czas na ustalenie pierwszej skoczni i powiadomienie innych graczy, że coś takiego się w ogóle odbywa 😃
🇬🇧 Translate
Dawid
Legend
2023-06-25, 17:49 UTC+2
1.0
Zatem wielkie odliczanie ruszyło. 😁
🇬🇧 Translate
jcoob
Legend
2023-06-26, 20:01 UTC+2
2.0
@Dawid, ja chętnie poprowadzę😀
🇬🇧 Translate
Page:
Reply