ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🛠️DSJ2.pl development

You can use the asterisk (*) character to replace part of a word. For example, "jump*" will find all posts with the words: jump, jumps, jumping, etc.
Darek
Grand Champ
2023-12-23, 17:18 UTC+2
0.0
@Dawid, oficjalne turnieje mogły by iść z innym kolorem chyba w archiwum. Narazie nieistotne ale może w sezonie ogórkowym kazdy kto się będzie nudził będzie zakładał jakiś turniej w mobilke
🇬🇧 Translate
Dawid
Legend
2024-01-02, 20:58 UTC+2
1.0
Może już niektórzy zauważyli, dodałem autolinkowanie do powtórek skoków po odległości w komentarzach. Domyślnie linkuje najnowszy skok o danej odległości. Jak chodzi o jakiś starszy / inny, trzeba dodać np. [2] bezpośrednio po wyniku.
🇬🇧 Translate
Darek
Grand Champ
2024-01-15, 13:42 UTC+2
0.0
@Dawid, trzeba usunąć mój konkurs bo popsuł główny
🇬🇧 Translate
Dawid
Legend
2024-02-13, 00:15 UTC+2
1.0
Mam nadzieję, że strona działa odczuwalnie szybciej. Te staty ją zamulały dość mocno. Mobilowcy na apce na głównej powinni już widzieć zawsze aktualne ostatnie skoki, komentarze itp. (pecetowcy prawa kolumna).
🇬🇧 Translate
Dawid
Legend
2024-06-16, 11:05 UTC+2
1.0
@all, jak pewnie niektórzy już zauważyli, na stronie pojawiły się powiadomienia. Na razie tylko o oznaczeniu @ i tylko na stronie, może kiedyś dodam do apki (w sensie systemowe, apka jest de facto stroną i po jej otwarciu działa). @Darek, @jcoob, do wołania wszystkich w ważniejszych sprawach możecie używać właśnie @all, to jest tylko dla modów.
🇬🇧 Translate
Darek
Grand Champ
2024-06-18, 16:47 UTC+2
0.0
no to przy newsie o LGP @Jcoob powinien użyć a @ all jeśli dobrze rozumiem, i nikt nie przegapić💪 @Dawid, good job🔥 widzę mały problem w turniejach wielokonkursowych rozgrywanych w tym samym czasie. Chodzi o kolejność konkursów na liście, która nijak ma się do strzałek lewo prawo. Np. teraz 🇵🇱POL jest pierwszą, ale strzałki po wejściu w 🇵🇱POL idą na 🇩🇰DEN i 🇰🇿KZK(konkursy zakładałem w kolejności po pkt K). No i problem taki że wchodząc w pierwszy konkurs jesteśmy w środkowym konkursie, czyli nie da się przewijając w jedną stronę wszystkiego sprawdzić, dojdziemy do 🇧🇪BEL z której można już tylko wracać więc widzimy pół konkursów po 2 razy. Bez tragedii - ale nieoptymalnie
🇬🇧 Translate
Dawid
Legend
2024-06-18, 23:42 UTC+2
0.0
@Darek, pójdzie też mailing jak zawsze, te powiadomienia tu akurat niewiele dadzą, bo żeby je zobaczyć trzeba wejść i się zalogować, a to robią głównie już zaangażowani, którym turniej raczej nie umknie. Tak, te nawigacje trzeba by kiedyś poprawić.
🇬🇧 Translate
Darek
Grand Champ
2024-06-19, 20:09 UTC+2
1.0
@Dawid, Krzysiek jest 2x w konkursie na 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿ENG🤔
🇬🇧 Translate
Darek
Grand Champ
2024-06-26, 23:02 UTC+2
0.0
Na nowym tel, fajna opcją jest że można otworzyć sobie np. chroma w trakcie działania gry w oknie i może być otwarta non stop w trakcie skakania, i naprawdę przydała by się opcja żeby "dodaj skoki" było np obok opcji zmiany języka lub w jakimś miejscu umożliwiającym kliknięcie bez scrollowania. Jeśli można😎 Btw. Wyświetla mi np. zużycie procesora - w trakcie grania zegar nie skacze ponad 0.7 GHz
🇬🇧 Translate
Darek
Grand Champ
2024-06-26, 23:44 UTC+2
0.0
Może w menu po prostu? Gdziekolwiek, byle by funkcjonalnie👍
🇬🇧 Translate
Reply