ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: Jump of the year 2022 – final

You can use the asterisk (*) character to replace part of a word. For example, "jump*" will find all posts with the words: jump, jumps, jumping, etc.
Page:
Dawid
Legend
2023-01-09, 10:44 UTC+2
0.0
@Dariusz_Klimek, z dogrywką jak chcecie, jeśli o mnie chodzi, może być jak jest. Skoki widzę z datą wczorajszą, a konkurs poszedł dzisiaj. 😁
🇬🇧 Translate
Arek
Grand Champ
2023-01-09, 10:49 UTC+2
0.0
A rzeczywiscie, przeoczylem akurat te ankiete. Wiadomo ze zasluzenie ale i tak jestem zadowolony ze chociaz rzucilem jcoobowi rekawice 😀
🇬🇧 Translate
jcoob
Legend
2023-01-09, 12:44 UTC+2
0.0
Thx Panowie za docenienie, jakbyśmy jeszcze zrobili kategorię „Gracz roku” to dla mnie zdecydowanie wygrywasz, @Arek, tyle razy ile po Twoich skokach wjeżdżała reakcja typu „😮”, to aż ciężko zliczyć, absolutnie najwięcej przełomowych wyników było Twojego autorstwa💪
🇬🇧 Translate
Arek
Grand Champ
2023-01-09, 14:10 UTC+2
0.0
@jcoob, dzieki, co tu duzo mowic wszystko sie zgadza. Duzy progres w poprzednim roku zrobilem a kilka wynikow bylo mega spektakularnych, nie sadzilem ze mozna sie do ciebie zblizyc w totalu tak relatywnie niedaleko 😄 a zadnych innych kategorii nie trzeba, slowa uznania sa wiecej niz wystarczajace
🇬🇧 Translate
konradpindur
Olympian
2023-01-09, 16:14 UTC+2
0.0
Jestem mega zaskoczony wynikami. Zupełnie się nie spodziewałem, że moje skoki mogą wygrać w dwóch kategoriach 😲 Dla mnie UWR Darka na Kanadzie był pewniakiem do Klasyka Roku. W kategorii najlepszych gleb to już w ogóle nie wiem, co się stało 😄 Osobiście wyżej cenię upadek na Białorusi niż na Chinach, ale lud skaczący ma inne zdanie 😀 @jcoob, gratuluję Skoku Roku, kosmiczny wynik, który w pełni zasługuje na takie miano 🙂 @Arek, tak jak wspomniał Jakub, w kategorii Gracz Roku na pewno byś wygrał 🙂 Miałeś mnóstwo kapitalnych skoków, które sprawiły, że ten konkurs był tak ciekawy 😉 Widzę, że w ankietach jest sporo remisów. Z jednej strony fajnie byłoby to rozstrzygnąć, ale z drugiej mieliśmy już tyle głosowań, że nie wiem czy ludziom będzie się jeszcze chciało 😄
🇬🇧 Translate
Dawid
Legend
2023-01-12, 22:44 UTC+2
0.0
Zapraszam do podsumowania 😀 https://dsj2.pl/news/27,skok-roku-2022-wyniki
🇬🇧 Translate
jcoob
Legend
2023-01-12, 23:08 UTC+2
0.0
@Dawid, zajebiste podsumowanie!
🇬🇧 Translate
konradpindur
Olympian
2023-01-12, 23:58 UTC+2
0.0
@Dawid, niesamowita robota, pełna profeska 🙂 Kangur rozwala system 😃
🇬🇧 Translate
Arek
Grand Champ
2023-01-13, 08:44 UTC+2
0.0
@Dawid, Swietna robota, bardzo dobrze sie to czyta 😄 i chyba musze sobie wstawic kangura do avatara
🇬🇧 Translate
Dawid
Legend
2023-01-13, 18:24 UTC+2
0.0
Dzięki, no z tym kangurem to był spontan. Kminiłem coś związanego z Australią (bo wiadomo, że najdłuższy skok to 🇦🇺AUS). Miała być flaga, ale jednak trochę banalnie... i bach – kangur, w dodatku skacze. 😆 Może przypadkowo odkryłem zagadkę 🇦🇺AUS jako najbardziej „lotnej” skoczni? 🤔 Zacny avek @Arek, pasuje idealnie to Twojej aktualnej formy. 💪😁
🇬🇧 Translate
Page:
Reply