ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: ️Letnie Grand Prix 2024

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
jcoob
Legenda
17.06.2024, 14:26
2.0
Siema @all! Wzorem poprzednich sezonów, i w tym roku rozegramy Letnie Grand Prix w DSJ Mobile. Start przewidziany jest na 1 lipca (względnie 30 czerwca godz. 20:00), rozegramy 8 konkursów w cyklu maluch-średniak-mamut. Co do pierwszej skoczni to jeszcze się zastanowimy, ja bym wylosował z pełnej puli z wyłączeniem skoczni granych w zeszłym roku na LGP. Możemy też w jakiś sposób „priorytetyzować” skocznie, które społeczność uzna jako mające największy potencjał na poprawę rekordów. Oczywiście skaczemy tylko klasykiem. Zatem zostały 2 tygodnie na przedsezonowy trening, i lecimy z tematem!
Dawid
Arcymistrz
17.06.2024, 20:52
2.0
@jcoob, jedziemy powoli z tym koksem. 👍 Najważniejsza zmiana dla Ciebie, możesz dodawać link do losowania w formularzu konkursu i skocznia ustawi się sama. Trzymaj się tylko 3-literowych skrótów dla nazw skoczni i godziny losowania takiej samej jak start konkursu. Usunąłem też tego buga, który usuwał grafikę konkursu przy edycji. Ja jestem za startem o 20:00 w niedzielę.
Darek
Arcymistrz
25.06.2024, 17:51
1.0
Moto EDGE 30 zaktualizowany, pora sprawdzić jak się lata👍
jcoob
Legenda
25.06.2024, 18:23
1.0
@Darek, chyba działa jak marzenie, ależ bomba na 🇦🇺AUS💪🔥
Darek
Arcymistrz
25.06.2024, 19:46
0.0
@jcoob, jest inaczej, chociażby przez inny stosunek wysokości do długości tel, itp. ale wypowiedzieć się będę mógł jak mi efekt wow minie, który jest przemocy bo mogę się wybić trzymając kciuki daleko od siebie, na Moto już spora część ekranu nie łapała dotyku, więc skakanie było mega frustrujące i niewygodne bo musiałem bardzo blisko siebie oba kciuki dawać prawie na skoczku xD więc niebo i ziemia, czy lepiej niż na nieuszkodzonym g100? Chyba ciut tak, ale to więcej testów muszę porobić. Wydaje mi się że trudniej przegiąć skok przez jakieś stabilizację czy inne ficzery👍 także pozytywnie. Btw - polecam 165.80 m z 🇺🇸USA obejrzeć końcówkę w slow Mo, i policzyć ilu skoczków za wcześnie się podniosłem xD oby na EDGE lepiej te lądowania wyglądały... 166.5+ chyba było ez w zasięgu😅
Dawid
Arcymistrz
26.06.2024, 10:32
1.0
@jcoob, chyba można powoli ruszać z odliczaniem, przydałoby się też ustalić godzinę startu do mailingu. Z jednej strony „ceremonia otwarcia” o północy wydaje się trochę nieoptymalna, z drugiej rozumiem chęć zachowania tej samej długości konkursów i przerwę pomiędzy zawodami popieram. Tak że sam zdecyduj, ew. zrób ankietę. Myślę jednak, że nieco dłuższy 1. konkurs, gdy każdy jest „wygłodniały” po przerwie, byłby całkiem ok.
jcoob
Legenda
26.06.2024, 13:32
1.0
Myślę, że zaczniemy w niedzielę 30 czerwca o 20:00. Dziś założę turniej, żeby było już odliczanie. Co do wyboru skoczni, to najpierw wrzucę szybkie losowanie, czy zaczynamy od malucha, średniaka, czy mamuta, i potem już właściwe losowanie na pierwszy konkurs Losujemy zakres rozmiarowy pierwszej skoczni, wynik dziś o 20:00 https://www.randomresult.com/ticket.php?t=3719595R82R87CH4E
jcoob
Legenda
26.06.2024, 13:49
0.0
Aha, no i generalnie przy losowaniu skoczni nie będą brane obiekty grane w poprzednim LGP
jcoob
Legenda
26.06.2024, 22:03
1.0
Tak jeszcze informacyjnie, w podziale, jaki będę stosował, 🇫🇮FIN i 🇸🇰SVK są „maluchami”. Po prostu jakoś proporcjonalniej wychodzi podział na 3 grupy, jak zaliczę je do małych
Odpowiedz