ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🥒Sezon ogórkowy - wiosna 2024

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
Strona:
0.0
@Kris, nawet przez myśl mi nie przeszło że chcesz się sprzeczać, pozdrawiam serdecznie i życzę jak najlepiej✌️ ja po prostu jestem reprezentantem starej sceny, a już w 2001 roku trafiały się osoby które np wysyłały na turnieje repy skoków skończonych przez kompa, próbowały wysyłać repy skoków z edytorem wiatru, finalnie scena si3 rozpadła przez cziterów którzy zniszczyli top30 na mediamond.fi, a jak wyszedł edytor zmiennych wiatrów to okazało się że nawet osoby z top10 pl bezczelnie używały go w turniejach oskarżając wszystkich o czitowanie🤷‍♂️ więc ciut wyczulony na tym punkcie jestem, sorki jeśli przez to jestem "ciężki w odbiorze" czy coś, efekt nie zamierzony. Po prostu staramy się uniknąć powtórki z (nie)rozrywki✌️
0.0
kto tu będzie kombinował @Kris, jeśli chodzi o rzeczy zaawansowane, wymagające zachodu też tak myślę, ale zmiana daty łatwo dostępna dla każdego. Niezwracanie przez nas uwagi na to też może zniechęcać niektórych. W sumie dziwne, że serwer powtórek w żaden sposób nie weryfikuje tej daty przy udostępnianiu. Te kody wzięły się jeszcze z wersji PC, gdzie wystarczy zapisać starą powtórkę ponownie i mamy świeżą datę (taki bug). Tam kody konkursowe to mus. @Darek, ło Panie, aleś szybki. 😁 Ja niestety odpadam, nie mam jeszcze nowego tela, a dodawać wszystko ręcznie to katorga. Ja chyba jednak wolę te kody, nie lubię skakać na nie „moich” barwach. Łatwiej też je wygenerować skryptem, a wklepanie raz na tydzień 16 razy to nie jest duży problem. Chyba nie ma innej rady, jak skrócenie nazwy zawodnika, np. Dariusz -> Darek i już są 2 znaki więcej. 👍
0.0
@Dawid, a np. Konrad jak ma skrócić żeby mieć imię i nazwisko w nazwie? 🤔 Nie trzeba generować całego stroju, można np. losować co(kask,narty,etc) i kolor (nawet w formie liczb, licząc od lewej np) ale to już Twój wybór, więc jak zdecydujesz tak będzie👍 na ten mały turniej kod raczej nie potrzebny. Też w sumie można losować które skocznie mamy skakać w danym tygodniu(małe, duże, etc, przy formie turnieju proponowanej przez Krisa), i tylko w ostatnim tygodniu było by wiadomo z wyprzedzeniem, więc wtedy kod lub kolorki Btw. Info o startach turniejów mogły by też lecieć w powiadomieniach🤔
0.0
@Darek, może mógłby nie mieć pełnego imienia i nazwiska w razie potrzeby? 😀 Większość z nas chyba nie ma i nigdy nie było jakichś problemów z autorstwem. Będą powiadomki o różnych rzeczach, nie zdążyłem jeszcze zrobić. 👍
1.0
shieet, turniej😮 rozumiem, że niezależny od LGP? Bo własnie na dniach chciałem wrzucać info, że startujemy od 1 lipca i gramy 8 skoczni po tydzień
0.0
@jcoob, tak tak, unofficial. Nie wcinam się w oficjalne turnieje🙂
0.0
@jcoob, jest i organizator. 👍 Git, że klasyczna formuła, a inne są mile widziane w innych turniejach. @Darek, ogółem wiadomo, lepiej jakby nie trzeba było klepać tych kodów ani kolorów. Na szczęście w turniejach mobilnych to będzie rzadkość, jeśli będziemy się trzymać losowań. Można też pójść radą @Kris i nie wymagać tego, przynajmniej w turniejach „o pietruszkę”, ew. decyzję pozostawić organizatorowi.
0.0
@Dawid, w sumie każdy turniej o pietruszkę, nie licząc rang 😉 chyba najlepiej w nieoficjalnych turniejach bez niczego👍
0.0
@Darek, póki co tak, ale kto wie, co przyniesie przyszłość. 😉
0.0
@Dawid, btw. Gdzie moja pietruszka za majówka cup?🤣
Strona:
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇮🇹ITA 255,48 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇵🇱POL 92,33 m🥈📱 Jakub Bastek «»