ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🥒Sezon ogórkowy - wiosna 2024

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
Strona:
0.0
Co wybierzecie to będzie, ja niestety raczej odpadam całkowicie, albo będę wrzucał byle co dla obecności. Jak tel uwała mi 90% skoków to zero w tym zabawy, więc raczej nawet w windserching się bawić nie będę🤷‍♂️ chyba że będę pożyczał od kogoś tel?🤔trochę dziwnie by było. W każdym razie powodzonka.
0.0
@Dawid, Dawid chyba nie do końca się zrozumieliśmy,jakie kody? Przecież będzie wiadomo że w pierwszym tygodniu skakali byśmy małe skocznie,masz ochotę i dobry wynik np.w Polsce to wrzucasz go, w Norwegii to wrzucasz w Norwegii,suma summarum masz oddać,na każdej z 8-u skoczni przynajmniej jeden skok,chyba że się poprawisz.Będzieli mieli mistrza na każdej skoczni, i jednego na wszystkich,jeśli chodzi o generalkę małych skoczni ,to jeśli w Anglii byłeś 1-y a na Ukrainie 3 to masz łącznie160 pkt.itp.itd to chyba jasne dla wszystkich.Jeśli chodzi o rekordy ,to jeśli ma wejść to Ci wejdzie jestem o to spokojny.N .Kaczmarek pojechała do Rzymu po mistrzostwo Europy i je zdobyła,a i rekord Polski wszedł ,czyli można😁😉Moim zdaniem wkradła się monotonia,ale to nie mi oceniać,jak to mówią "róbta co chceta"i tak będę grał z wami😁😉
0.0
będzie wiadomo że w pierwszym tygodniu skakali byśmy małe skocznie @Kris, właśnie o to chodzi. Ktoś może sobie zmienić datę w telefonie i już lecieć małe skocznie, a inny będzie czekał do startu turnieju. Przewaga czasu daje jednak sporo, a chyba ideą turnieju jest skakanie w tym samym czasie. Niestety, w takiej sytuacji tylko kod ustalany na początku konkursu lub bezpośrednio przed, wpisywany do nazwy skoczków w grze i widoczny w powtórce, pozwala udowodnić oddanie skoku podczas zawodów. Co do generalki np. małych skoczni, musi to być jako osobny turniej np. „LGP małe skocznie”, bo po drugim tygodniu punkty zliczyłyby się ze średnimi skoczniami i tracimy tę generalkę małych, chyba że byśmy to jakoś w komentarzach ogarnęli. Z tymi rekordami chodziło mi, że przy rozproszeniu uwagi na wiele skoczni na tydzień to jednak dużo mniej prawdopodobne są rekordy, nawet te własne. A jednak fajnie byłoby mieć turniej, w którym skupiamy się na rekordach klasycznych i od tego chyba miało być LGP. Monotonia jest, bo nikt nie chce tworzyć innych turniejów, mimo że funkcjonalności są dostępne.
0.0
Nawet przez myśl mi nie przyszło,aby zmieniać datę w telefonie,poddaje się
0.0
@Dawid, co do kodu, nie wiem czy każdemu się zmieści(mi np. nie). Polecałbym bardziej kolory skoczka losowane na konkurs i publikowane w momencie startu zawodów(osobno na małe, średnie duże i mamuty). Jak ktoś skacze drużynówki, to tylko 4x trzeba by zmieniać, tak trzeba 16x dopisywać kod. Btw. Wydaje mi się że wiele konkursów w tydzień, może zwiększyć dystans między czołówką a resztą stawki, już kilka razy mieliśmy tak że jak ktoś łapał formę, to robił na kilku skoczniach UWRC w tydzień. Jak resetuje tel przeważnie wbijam w 2 tygodnie grubo ponad 5400+ klasykiem. Ale to tylko moja opinia, żeby zweryfikować trzeba by rozegrać taki turniej. @Kris, możesz zawsze wystartować takie GP. Wystarczy że założysz turniej i ustawisz 8 konkursów, w każdym podasz tą samą datę startu i końca, wybierzesz że ma być po 1 skoku + tylko klasyk i gotowe. Ja proponowałem zawsze turniej na 32 skoczniach w tydzień, jako rozgrzewkę przed głównym turniejem, zanim oficjalne LGP wystartuje można się pobawić👍
0.0
@Kris, fajnie że przez myśl Ci to nawet nie przeszło - takich ludzi oby jak najwięcej✌️. Jednak od 2001 roku, w turniejach przerabialiśmy pełno cziterów, stąd organizatorzy wyczuleni i wolą dmuchać na zimne🤷‍♂️
0.0
Ok,kumam,ale zaraz podajcie trzy skocznie na których mamy skakać i też tzw cwaniacy mogą sobie przestawić datę i skakać tylko na tych skoczniach, kto tu będzie kombinował panowie zastanówcie się, jest tu około 10-u skoczków ,max 15 ,i kto tu by miał oszukiwać,sami swoi,może jestem świeżak,średniak w skokach ale ja nie widzę tu cwaniaków,trochę luzu i zaufania,a będzie skakało nas więcej,i tak skaczecie najdalej,to kto tu przegina? Nie widzę takiego
0.0
@Kris, założyłem już turniej, jeśli @Dawid, ogarnie i zaakceptuje w przeciągu 2h, to zaczynamy o północy małe skocznie(🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿ENG,🇺🇦UKR,🇦🇹AUT,🇩🇰DEN,🇵🇱POL,🇰🇿KZK,🇳🇴NOR,🇧🇪BEL)
1.0
@Darek, Darek żebyś mnie źle nie zrozumiał,ja nie chcę się sprzeczać,ja proponuję innowację,nie przejdzie trudno ,spytajmy ogółu
0.0
@Kris, pytałeś DSJ2.PL, my od turniejów z potencjalnym oszustwem umywamy ręce tak ogółem, i losujemy skocznie zawsze żebyśmy nawet my ich nie znali przed startem. Tak dla zasady ograniczania potencjalnego posądzania o "stronę z turniejami dla cziterów" Po to Dawid dał możliwość organizacji turniejów przez każdego - żeby każdy mógł zorganizować turniej jaki sobie wymyśli, dla ogółu lub tylko dla znajomych🙂 Na 2 raz możesz po prostu założyć turniej na swoich zasadach zamiast pytać - w żaden sposób Nam to nie przeszkadza, @Dawid wielokrotnie do tego namawiał od kiedy taką opcję udostępnił✌️ Tylko trzeba założyć turniej z wyprzedzeniem, bo @Dawid musi go zaakceptować. Powodzonka na małych skoczniach jeśli Dawid do północy będzie online🙂
Strona:
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇮🇹ITA 255,48 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇵🇱POL 92,33 m🥈📱 Jakub Bastek «»