ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🥒Sezon ogórkowy - wiosna 2024

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
Strona:
0.0
@DawidMeus, należało Ci się, piękna forma przed LGP. 👏
0.0
@DawidMeus, fantastyczny skok 🙂 Genialna pierwsza faza, która umożliwiła spokojny lot. No i to lądowanie! 😀 Czapki z głów 🤠
0.0
@DawidMeus,Brawo Dawid👏👏👏
0.0
Witam,Panowie kiedy chcecie zacząć LGP?Bo mam propozycję co do jej organizacji
1.0
Moja propozycja wygląda następująco: Turniej trwał by 4-tygodnie.Skaczemy wszystkie 32 skocznie,Uwaga! Tylko po jednym skoku na każdej skoczni.Pierwszy tydzień skocznie małe od K50 do K95 Będziemy mistrza na każdej skoczni małej jak również mistrza małych skoczni sumując pozycję(pkt) z każdej skoczni,następny tydzień skocznie średnie od K100 do K140, duże skocznie K145-K185 i mamuty od K190 do K250 .Będziemy mieli mistrza na każdej skoczni,jak również mistrza małych,średnich,dużych skoczni,oraz mamutów, co Wy na to?
0.0
@Kris, myślę, że 30 czerwca można zacząć. Fajna inicjatywa, tylko nie wiem, czy będzie ogólna aprobata dla aż takiej rewolucji w LGP. Może lepiej zachować klasyczne formuły naszych największych turniejów, a inne testować w osobnych? Każdy może założyć dowolny (no prawie), wymyślony przez siebie turniej w dowolnym momencie. Można też zrobić „przerwę” na półmetku LGP na krótki turniej o innej formule (będę za czymś takim optował w zimie, ale to jeszcze napiszę w swoim czasie). Co do wyłonienia mistrza mamutów, średnich itp., to by musiały być niestety osobne turnieje. W przyszłości planuję dodać obsługę podturniejów dla turnieju głównego. Ale oczywiście ja jestem otwarty na pomysły. Zawsze możemy ustalić, że przy LGP co roku robimy coś innego. Wrzucam ankietę dotyczącą takiej idei.
Jaka forma LGP? Wybierz 1 odpowiedź.

Klasyczna/standardowa, maksujemy rekordy klasykiem0Głosujący: brak

Co rok coś innego0Głosujący: brak

0.0
@Kris, fajna idea, kiedyś Darek wpadł na podobny pomysł, ale wtedy nie było chętnych, jestem za 🙂 @Dawid, osobiście uważam, ze przyda się trochę świeżości w konkursach 🙂 Można też połączyć obydwa pomysły, czyli skakanie na 32 skoczniach, ale stylem klasycznym 😃 W ten sposób zachowalibyśmy letnie skakanie klasykiem, a dodalibyśmy smaczku w postaci nieograniczonego wyboru 😉
0.0
Jak uważacie tak zrobicie,rzuciłem luźną propozycję.Formułę turnieju który zaproponowałem daje możliwość słabszym jak i nowym skoczkom coś ugrać(teoretycznie)ponieważ to będzie klasyk po drugie,jeden skok(zawsze może coś podwiać) po trzecie nowa prosta formuła turnieju (chyba że organizacyjnie skomplikowana)Osiem skoczni w tydzień po jednym skoku to chyba do ogarnięcia przez wszystkich (przy dużych i mamutach można by było rozłożyć skoki w czasie)Katowanie jednej skoczni przez tydzień,sami wiecie.Mistrzem się zostaje, rekordzistą bywa😉Jak uważacie.pozdrawiam
0.0
Widzę jeszcze 2 potencjalne „problemy”: 1. Jako że skocznie byłyby znane wcześniej, trzeba by było użyć kodów konkursowych. Co prawda system generuje osobny kod dla każdego konkursu, ale później zmieniłbym na jakiś 1 ustalony wspólnie, bobyśmy pierdolca dostali. 😅 2. Praktycznie pozbawiamy się możliwości poprawy WRC czy PBC. Trochę szkoda, bo jednak turniej letni był do tego idealnym czasem. Myślałem nawet, by po kolejnym LGP zacząć już uwzględniać rankingi klasyczne do rang. Reasumując, pomysł świetny i brawo za inicjatywę, ale moim zdaniem to nie na LGP. Oczywiście zrobimy, jak będzie chciała większość. Idealnie byłoby, jakby każdy miał swój „firmowy” turniej i na niego zapraszał ludzi. Po to to zostało zrobione, żebyśmy my nie musieli wszystkiego ogarniać. Nic nie stoi na przeszkodzie, by np. w październiku czy listopadzie, jak już jest chłodniej, a nie ma jeszcze sezonu, zrobić np. „Mistrzostwa Wszystkich Skoczni”. To naprawdę nie jest trudne, a turnieje mobilne są prawie bezobsługowe – najwięcej zajmuje pisanie opisów konkursów i podsumowań, ale nie trzeba tego robić. Podobnie z ustawianiem losowania skoczni.
Strona:
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇮🇹ITA 255,48 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇵🇱POL 92,33 m🥈📱 Jakub Bastek «»