ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🥒Sezon ogórkowy - wiosna 2024

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
Strona:
1.0
@jcoob, graty 5481,06 m i odczarowania 🇧🇾BLR🔥🛸 @Dawid, graty🔥
0.0
@Darek, dzienks, prośba jeszcze o weryfikację, czy tam przypadkiem gibbo nie ma, bo technika była specyficzna😀
2.0
@jcoob, totalny rozkurw, ale nie powiedziałbym, że się tego nie spodziewałem. 😁 Jeszcze klasyk z szybkim złożeniem, naprawdę piękny skok! 👏 Będzie zacięta walka z Darkiem o klasyka roku, a może nawet i o kategorię główną. A, no i klasycznie 😀:
1.0
@jcoob, ja pier.... 🔥🔥🔥
1.0
@jcoob, Ta Sui slo i blr To mistrzostwo Blr piękne wyjście luźny lot Generalnie brakuje Ci tylko ostatniej perły w koronie i wr na Australii Poziom Twojej gry to najwyższa klasa.
0.0
@Dawid, @DawidMeus, @Domin, dzięki Panowie, chwilowy przypływ weny do mamutów z zupełnie niespodziewanymi rezultatami
0.0
@jcoob, elegancko. 5450+ klasykiem coraz bliżej. Co teraz?
0.0
@jcoob, gratz za 297, jak by nie było drugi najdłuższy skok w tym roku. U mnie jeszcze 244,76 weszło na 🇨🇳CHI, ale już chyba kończę. Myślę o krótkich turniejach okazjonalnych, 2 skocznie naraz przez tydzień. Najbliższa okazja to majówka. Jacyś chętni?
0.0
@Dawid, Thx, mnie do grania nie trzeba dwa razy namawiać😉
2.0
@jcoob, ok, odliczarka ruszyła. Najwyżej sami będziemy grać. 😂 Jakieś preferencje co do skoczni?
Jakie skocznie? Ankieta zakończona 28.04.2024, 15:00.

mała + średnia0Głosujący: brak

mała + mamut1Głosujący: @kuhmeel

średnia + mamut4Głosujący: @jcoob, @Garrean, @Kris, @DawidMeus

Strona:
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇮🇹ITA 255,48 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇵🇱POL 92,33 m🥈📱 Jakub Bastek «»