ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🥒Sezon ogórkowy - wiosna 2024

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
Strona:
1.0
@Darek, całkiem nieźle jak na „hobbystyczne granie”. 😁 Aż muszę telefon pożyczyć, żeby to zobaczyć. 🤯💪
0.0
@jcoob, i wrócił dominator 20x🥇. 🤯 Kapitalny wynik na 🇨🇭SUI. W sumie zbliżam się do Arka w medalistach, nic nie robiąc. 😁 @Darek, obejrzałem i potwierdzam, mamy 298 klasykiem. 🚀👏
0.0
@Dawid, thx, PB było celem, ale UWR się zupełnie nie spodziewałem, zwłaszcza że parę dni się męczyłem bez żadnego 207+
0.0
@jcoob, co tam się odjebało na tym 🇸🇮SLO? 😮
0.0
@jcoob, graty, graty👍🔥
0.0
@jcoob, na YT poebałeś odległość 🇸🇮SLO😉
0.0
@Dawid, @Darek, thx! @Dawid, nie wiem właśnie😮 teraz to już bankowo wyczerpałem limit farta na cały sezon ogórkowy😀 @Darek, poprawione, czyli tym jednym oglądającym byłeś Ty😆
0.0
@jcoob, jeszcze ja oglądałem. 😀 Fajny, niski lot, dzięki czemu lądowanie jak na tę skocznię i odległość całkiem pewne. Widzę, że to była Twoja ostatnia niemedalowa skocznia, tym bardziej graty! PS. Obejrzałem też 🇨🇭SUI, gibbon klasa kosmiczna. 😮 Jeszcze się łudziłem, że lot w obu skokach będzie perfekcyjny albo zobaczę „przypadkowe” 5+ w locie, ale Ty naprawdę jesteś aż tak zajebisty. 😆 PPS. Ale tę żółtą już możesz zdjąć w sumie, poprawiłem. 😁
0.0
@Dawid, kawał skoku na 🇨🇳CHN, graty💪 rozkręca się "sezon", tak dalej Panowie😀
0.0
@jcoob, thx, w konkursie nie mogłem przysiąść na spokojnie, to próbowałem teraz od paru dni. Jeszcze niskie 244 wpadło.
Strona:
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇮🇹ITA 255,48 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇵🇱POL 92,33 m🥈📱 Jakub Bastek «»