ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: Niechciany save w grze - jak usunąć?

0.0
Witam Szanowni 🙂 Generalnie, tak jak w tytule tego wątku. Otóż w wersji mobile mam zapisaną jakąś starą rozgrywkę, gdy kontrolując jednego zawodnika latałem po wszystkich skoczniach. Chciałbym usunąć tego save'a aby móc sobie zapisywać aktualną rozgrywkę na jednej skoczni, z kontrolą wszystkich zawodników i przy sprzyjającym wietrze. Jednak po kliknięciu w lewy górny róg ekranu mam tylko dwie opcje "anuluj puchar świata" i "wróć do gry". Jeśli dobrze kojarzę to powinno tam być chyba jeszcze "zapisz grę". Domniemam, że nie widzę tego, gdyż mam właśnie zapisaną tą niechciana rozgrywkę. Ktoś wie jak to usunąć, bo albo jestem już kompletnie ślepy, albo mam jakiegoś buga? Próbowałem dograć to do końca, ale pomimo tego save dalej zostaje.
1.0
@RadekMazur, hej, przycisk „zapisz grę” jest tylko na ekranie z klasyfikacją generalną pomiędzy konkursami, gdy grasz puchar składający się z więcej niż jednego konkursu, tylko w taki sposób możesz nadpisać istniejącego sejwa
0.0
@jcoob wielkie dzięki. No to jesteśmy w domu. Czyli zakładając nawet, że ustawi się podwójny puchar świata, to zapis i tak nie ma sensu, bo w kolejnym konkursie wiar znów będzie losowy :/
1.0
@RadekMazur, niestety tak. Jedyne, co można w taki sposób sobie zasejwować, to żółta koszulka😉
1.0
@RadekMazur, tak zwany seed wiatru zależny jest od czasu systemowego w momencie rozpoczęcia konkursu(podczas ekranu ładownia skoczni). Przy wczytywaniu zapisanej gry ten ekran też się pojawia i wtedy przydzielany jest nowy seed zgodnie z czasem systemowym. Dlatego nie da się zapisać konkursu z konkretnym wiatrem początkowym🤷‍♂️ trzeba szkolić się w wind serchingu👍
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇫🇮FIN 117,38 m🥈📱 Jakub Bastek «» 🇧🇾BLR 268,11 m🥈📱 DARIUSZ KLIMEK «»