ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: DELUXE SKI JUMP 2.0 TROPHY NA PIXEL HEAVEN 20214

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
Strona:
Darek
Arcymistrz
28.02.2024, 11:12
0.0
@konradpindur, jak będę w pl mogę sprawdzić czy mam jakąś działającą i jak coś podesłać👍
konradpindur
Olimpijczyk
28.02.2024, 11:24
0.0
@Darek, bardzo chętnie 🙂 Tylko napisz, co chcesz w ramach podziękowania 😉
Dawid
Legenda
28.02.2024, 11:44
0.0
stąd wynikała moja frustracja @konradpindur, nie grałeś też pewnie na spowolnieniu, a gra na DOSBoxie jest nienaturalnie przyspieszona, jak wspomniał Darek. Może też zwalniać i przyspieszać w losowych momentach, co jest jeszcze bardziej uciążliwe.
Darek
Arcymistrz
28.02.2024, 12:59
0.0
@konradpindur, podziękowania wystarczą✌️ tylko musze zobaczyć czy mam jakąś działającą a nie pamiętam🙂 Normalnie siedzisz na tym emailu na który założyłeś tu konto?
konradpindur
Olimpijczyk
28.02.2024, 16:49
1.0
@Darek, tak, mam ten sam 🙂
lapusz
Świeżak
07.03.2024, 15:24
0.0
Dzięki za sugestie! Kwestia zasad i liczby startujących. Optymalnie byłoby 50 osób, potem do drugiej serii przechodzi 30. Ale z tego co się dowiedziałem, w turnieju w jednej grze może wziąć udział do 16 zawodników. Więc może 48 albo 64 zawodników na 2-3 komputerach i z nich wymieramy najlepszą 16 i finał w 16 osób?
Darek
Arcymistrz
08.03.2024, 02:38
0.0
@lapusz, Jeśli konkursy miałby by być rozgrywane bez edytora stałego wiatru, w 1 konkursie eliminacyjnym wiatr może być w plecy, w innym pod narty. Więc np robienie tabeli zbiorczej z wynikami na podstawie pkt, mogło by dać dzieną sytuację że do finału wejdzie 16 osób z konkursu eliminacyjnego z najlepszym wiatrem🤷‍♂️ Bez edytora stałego wiatru polecałbym: 64 uczestników w 4 konkursach eliminacyjnych po 16.zawodników. Top 4 z każdego konkursu przechodzi do finału. Co da 16 osób w finale👍 Jeżeli natomiast użyto by edytora wiatru i każdy miałby równe warunki - to ograniczenie 16 osób w konkursie nie miało by żadnego znaczenia. Tylko trzeba by robić np. w exelu tabelę zbiorczą. Wtedy można by nawet: -Dać każdemu chętnemu lub np pierwszej setce zgłoszonych uczestników dać po 1 skoku kwalifikacyjnym -top 50 przeszło by do konkursu głównego -top 30 z 1 serii miało by możliwość skakania w 2 serii -no i tabela końcowa jak w normalnych skokach - każdemu sumować skoki z 1 i 2 serii👍
lapusz
Świeżak
09.03.2024, 12:41
0.0
@Darek Dzięki za informację o wietrze. Czy edytor stałego wiatru jest "łatwy" do ustawienia?
Darek
Arcymistrz
09.03.2024, 22:18
0.0
@lapusz, bardzo łatwy w obsłudze👍 dostępny do pobrania w naszym dziale Download, tu link bezpośredni Żeby się uruchamiał trzeba mieć na PC zainstalowaną Jave - tu link bezpośrednio do strony producenta
Dawid
Legenda
10.03.2024, 01:40
0.0
@lapusz, tylko ten edytor wymaga chyba nowszego Windowsa i DOSBoxa. Jeśli ma być pełne retro i też stare systemy, to może być problem. Jeśli bez edytora, dobrze byłoby poszukać chwilę jakiegoś mało zmiennego wiatru do rozgrywania konkursu. Zwiększy to szanse na w miarę równe warunki dla wszystkich. Plus to, co pisał Darek – jeśli DOSBox, to ustawienie prawidłowej prędkości gry. Od momentu sygnału startowego do dyskwalifikacji bez ruszenia z belki powinno mijać 15 sekund. W DOSBoxie zmiana prędkości to Ctrl+F11/F12. Być może trzeba będzie dostosować stopień zmiany (cycleup/cycledown w dosbox.conf).
Strona:
Odpowiedz