ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: TURNIEJ Z NAGRODĄ

2.0
Chcielibyście wziąć udział w turnieju z gratyfikacją finansową? Sfinansuję turniej składający się z czterech skoczni, a zwycięzca otrzyma 200zł. Moja propozycja jest w stu procentach poważna i już kiedyś zastanawiałem się nad tym, aby takie coś zrobić. Pozdrawiam.
0.0
@boxing, jeśli mowa o turnieju online, oczywiście możesz zorganizować u nas taki turniej i ustalić nagrodę. Jedynie w przypadku turnieju otwartego wymagamy uzyskania pomarańczowego koloru nicka – chcemy, by takie zawody organizował ktoś, kto dał się poznać i potrafi się zaangażować.
0.0
@boxing, bardzo fajna inicjatywa👍 A mowa o turnieju na PC czy Mobile(telefony)? Btw. Zapraszam do skakania z Nami w trwających Mistrzostwach✌️
0.0
Mowa oczywiście typowo o turnieju na PC w tradycyjne DSJ. Zrobimy cztery skocznie (jedna skocznia normalna, dwie duze i jeden mamut), a zwyciezca turnieju zgarnie nagrode finansowa. Pytanie kto pomoze mi w takim przedsiewzieciu. Zaufanej osobie z tego forum, mam na mysli administratora wysle z gory pieniadze, zeby bylo jasne z gory, ze nagroda trafi do zwyciezcy. Kto jest tutaj administratorem?
1.0
@boxing, Admin/autor strony to @Dawid. Jak na PC to ja niestety odpadam, od spowalniaczy i różnej prędkości działania gry na różnych PC, po możliwość wprowadzania programem zewnętrznym najbardziej zmiennych wiatrów w grze(w tym takich ktòrych nie da się trafić normalnie, jeśli gra uruchomiona przez dosbox + tylko Ja, Dominik M, Adam B i Andrzej M. Wiemy jak to robić, a autor metody zabrania dzielenia się nią z innymi i nawet część rozmów o tym musieliśmy usuwqć z forum), po ułatwianie sobie windserchingu cheet enginem co też.potrafi niewielu. Jak to że i ktoś wciąż może mieć edytro zmiennych wiatròw pozwalający wczytać wiatr z replaya, i wstawić identyczny w swój skok(co jest niewykrywalne) Zero konkurencyjności, za dużo szans na oszukiwanie🤷‍♂️ chyba że konkurs z edytorem stałych wiatrów dla wyrównania szans, tylko wciąż jedni będą skakać na 130 % prędkości orginalnego działania gry i nawet o tym nie wiedzieć, a inni ją sobie spowolnią i o 99% i każdy skok będzie trwał u Nich kilka minut, więc łatwiej będzie im trafiać wybicie i idealnie kontrować. Dsj2 na PC skończyło się w 2003 roku🤷‍♂️
1.0
@boxing, możesz samodzielnie założyć taki turniej w dziale turnieje, ew. napisz do mnie na maila (zakładka kontakt). @Darek, turnieje otwarte tylko na edytorze, spowalniacz łatwo dostępny dla każdego, więc imo ok.
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇫🇮FIN 117,38 m🥈📱 Jakub Bastek «» 🇧🇾BLR 268,11 m🥈📱 DARIUSZ KLIMEK «»