ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: ℹ️Wieści ze strony

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
Darek
Arcymistrz
24.08.2024, 17:21
0.0
@KarolSternicki, nie zrozum mnie źle, też jestem przeciwnikiem ingerencji w grę tylko tubmamy specyficzną sytuację co do PC, w 2001 roku np Romek Karwat nie używał spowalniacza - ale miał taki komputer że skok na 🇦🇺AUS trwał tyle że można iść herbate zrobić, wracasz a skok w toku🤷‍♂️ Duzo osób w tym ja mieliśmy kompy z pentium 1, z kolei Ci co mieli już pentium 2 borykali się z tym że gra działa już szybciej niż powinna(można to testować po czasie czerwonego światła przy starcie). Dlatego z braku innych opcji na wyrównanie czasu najazdu na PC był spowalniacz. Ale było dla mnie wtedy wiele przegięć jak mostkowanie myszy, czy zabawy zegarem systemowym żeby trafić dobry seed, itp...ech, ta gra na PC na tyle się skończyla przez EZW że aż któryś z graczy rozjebał z emocji ten durny mediamond🤦‍♂️ Ale Odbijajac od PC to Mobilka jest właśnie najprawdopodobniej wolna od oszustw, czas najazdu różni sie na różnych tel o małe części sekundy conajwyżej. Niestety nie każdy tel i tablet ma podobne sterowanie przez soft i chipy od żyroskopów chyba , więc są sprzęty na których łatwiej ogarnąć sterowanie, na 1 tel co grałem input lag był przy wybociu około 1 sekundy - mega irytujące i wprowadzajace chaos przy uczeniu ruchów😑 no ale te nowsze tel z już po wyjściu gry ± yo prawie wszystkie mają to już chociaż ok👍
KarolSternicki
Kadra A
24.08.2024, 17:31
1.0
@Darek, widzisz, ja jestem takim nieogarem technicznym, że nawet nie mam pojęcia o czym piszesz. Po prostu odpalałem grę i zasuwałem. Nawet tu byłem w szoku, że ważne jest dla was ustawienie czułości😁 teraz trochę się tym bawię i wiem, że byłem w błędzie olewając ten aspekt. Chociaż dalej nie wiem jaka czułość mi pasuje bo więcej dobrych skoków oddałem na wysokiej ale kilka bomb weszło mi na zwykłej 5. Najlepiej zostawić ten temat i mam nadzieję, że nikt nie będzie przy tym grzebał.
BOT
CPU
25.08.2024, 07:55
2.0
Osiągnęliśmy właśnie 12000 skoków na stronie! 🔥🥳 Autorem szczęśliwego skoku jest @pawel99970. 🍀👍 Dziękujemy za Waszą aktywność! ❤️
BOT
CPU
25.08.2024, 19:38
0.0
🔥 SKOK NEWS 🔥 @Dawid pobił 🥇rekord skoczni 🇮🇹ITA w wersji 📱mobile! 🔥 Skokiem na 256,00 m w stylu klasycznym poprawił dotychczasowy WRC o 0,16 m po 4 dniach, a swoje PBC o 0,18 m po 4 dniach. To aktualnie 7. rekord klasyczny @Dawid, a 4. zdobyty w tym roku. Spektakularnie! 👏
BOT
CPU
25.08.2024, 21:22
0.0
Zakończyliśmy zmagania na skoczni 🇮🇹ITA w ramach ☀️Letniego Grand Prix 2024! 🔥🏁 Zawody wygrał 🥇@Dawid, uzyskując łączny wynik 511,82 m. Fenomenalnie! 👏 Drugie miejsce zajął 🥈@jcoob z wynikiem 511,56 m i stratą -0,26 m do zwycięzcy. Super! 💪 Na trzecim miejscu uplasował się 🥉@Darek, osiągając 510,74 m (-1,08 m). Gratki! 👍 » Zobacz pełną klasyfikację
Dawid
Legenda
26.08.2024, 13:30
1.0
tutaj sporo osób w podobnym wieku - po trzydziestce😁 czyli graczy na fali malyszomanii. @KarolSternicki, tak, większość z nas to „stara gwardia”, choć nie każdy był wtedy online. To jest też trochę przekleństwo i 1 z przyczyn dość niskiej frekwencji – starzy z sentymentem nie grają już w gry lub nie mają czasu, a młodzi mają milion rozpraszaczy i szukają szybkich efektów, czego ta gra im nie zapewni. Tak że tym fajniej, że z nami jesteś. 👍 Jak Dawid będzie miał czas na stronie pojawią się też linki do starych stron @Darek, dzięki za przypomnienie, wtedy była masa innych rzeczy do zrobienia i już o tym zapomniałem. Dodam niedługo posta, co jeszcze zamierzam zrobić, to najwyżej zgłosisz uwagi. 👍
BOT
CPU
28.08.2024, 21:14
0.0
🔥 SKOK NEWS 🔥 @Dawid osiągnął 🥈drugi wynik na skoczni 🇦🇺AUS w DSJ2 📱Mobile! Skokiem na 297,67 m w stylu klasycznym poprawił swoje PBC o 0,73 m po 351 dniach. To aktualnie 4. „srebro” klasyczne @Dawid, a 3. zdobyte w tym roku. Znakomicie! 👏
BOT
CPU
29.08.2024, 17:40
0.0
🔥 SKOK NEWS 🔥 @jcoob pobił 🥇rekord skoczni 🇦🇺AUS w DSJ2 📱Mobile! 🔥 Skokiem na 299,05 m poprawił dotychczasowy WR o 0,70 m po 711 dniach, a swoje PB o 1,20 m po 1194 dniach. To aktualnie 23. rekord @jcoob, a 7. zdobyty w tym roku. Fenomenalnie! 👏
BOT
CPU
02.09.2024, 15:28
0.0
🔥 SKOK NEWS 🔥 @KarolSternicki skoczył 124,28 m na skoczni 🇧🇪BEL w DSJ2 📱Mobile, poprawiając swoje PB o 0,55 m po 0 dniach i osiągając 9. wynik w rankingu skoczni. Gratki! 💪
BOT
CPU
03.09.2024, 11:02
1.0
🔥 SKOK NEWS 🔥 @jcoob pobił 🥇rekord skoczni 🇱🇹LIT w DSJ2 📱Mobile! 🔥 Skokiem na 168,84 m poprawił dotychczasowy WR o 0,19 m po 654 dniach, a swoje PB o 0,33 m po 606 dniach. To aktualnie 24. rekord @jcoob. Fenomenalnie! 👏
Odpowiedz