ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: ℹ️Wieści ze strony

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
KarolSternicki
Kadra A
22.08.2024, 21:13
2.0
Witam wszystkich serdecznie, od ładnych kilku lat nie grałem w dsj 2. W wersję mobilną gram mniej więcej od miesiąca i trochę się wciągnąłem. Spóźniłem się chyba na letnie grand prix ale i tak styl klasyczny nie jest moją mocną stroną - mam głęboko zakodowanego gibbona. Postaram się być gotów na zimowy puchar świata! Pozdrawiam
Darek
Arcymistrz
22.08.2024, 22:48
0.0
@KarolSternicki, witamy👋 Fajne skoki💪 sezon zimowy zapowiada sie ciekawie👍 Pozdrawiam
Dawid
Legenda
23.08.2024, 20:24
0.0
@KarolSternicki, witamy kolejnego świetnego zawodnika. Możliwe, że przed sezonem będą jeszcze jakieś krótsze turnieje, polecam zaglądać na stronę.
KarolSternicki
Kadra A
23.08.2024, 20:33
1.0
@Dawid, będę zaglądał regularnie o ile czasu starczy, widzę po rekordach, że jeszcze daleka droga do tego żeby powalczyć z czołówką, swoją drogą rewelacyjna stronka, formuła konkursów w których liczy się odległość a nie noty i świetne zestawienia rekordów wszelakich! Szacunek, że chce się komuś tyle czasu poświęcać.
Dawid
Legenda
23.08.2024, 23:48
0.0
@KarolSternicki, jeśli po miesiącu robisz takie wyniki, to jesteś na dobrej drodze do walki z czołówką. Na autostradzie rzekłbym nawet. 😉 Thx za miłe słowa, jakoś przez te 2,5 roku udało się co nieco zrobić wspólnymi siłami.
KarolSternicki
Kadra A
24.08.2024, 05:32
0.0
@Dawid, hehe Dawid - miałem akurat "wakacje w pracy - musiałem być w robocie a miałem sporo czasu wolnego 😁 akurat kumpel pokazał mi dsj w wersji mobile - poważnie sporo grałem ostatnio - zresztą to przecież gra mojego dzieciństwa - widzę, że tutaj sporo osób w podobnym wieku - po trzydziestce😁 czyli graczy na fali malyszomanii.
Darek
Arcymistrz
24.08.2024, 13:49
0.0
@KarolSternicki, fakt, Dawid zrobił ekstra robote ze stronkę i cały czas ją rozwija. Ze "złotej ery" i rywalizowania z Romkiem Karwatem, Remigiuszem Górniakiem, braćmi Jeznik itp - czyli czasów przed wyjściem EZW i atakiem na top 30 mediamondu, jestem tu chyba tylko Ja, Abramelin i czasem pojawi się Domin i Rataj. Ale chyba cała reszta też zna tą grę z PC, tylko skakali już po okresie największej świetlności gry. Jak Dawid będzie miał czas na stronie pojawią się też linki do starych stron z turniejami(które dostępne są już tylko w web archives), wywiadami z czasów złotej ery, itp. Na ten moment też jest to dostępne(i wiele więcej) na 1 podstronie forumowego działu rozwój strony 👍
KarolSternicki
Kadra A
24.08.2024, 14:27
0.0
@Darek, heh kilku gości kojarzę, głównie Domina, skakałem kiedyś chwilę w jednym internetowym pucharze świata - może ktoś kojarzy - Grubas jestem😁 chyba adminem był tam Jarko. Pamiętam, że wygrałem jedną edycję ale później dołączyły takie asy jak Domin a ja akurat szedłem na studia i dsj wyparował na lata z mojego życia. Chętnie wracam do gry😁
Darek
Arcymistrz
24.08.2024, 14:37
0.0
@KarolSternicki, ja po wyjściu EZW rzuciłem DSJ, 1 raz wrociłem chyba właśnie na tej stronie co mówisz koło 03/04/05 roku jakoś. jeśli tam sie skakało na pkt wtedy to raczej ta strona. Wygrałem w debiucie na 🇮🇹ITA (jako chicken albo chicken Rapist , chyba 204.8 pkt vzy coś koło tego miałem) ale nie czułem funu z gry i więcej nie skakałem. Wiem że tam od następnego sezonu zaczął Domin i AdikAB skakać i chyba właśnie ktoś o podobnym nicku vo podałeś wygrywał, ale moge źle pamiętać. Gdzieś na forum powinien być link do tej strony z archivów(tylko to zrzuty nie faktyczne strony, to trzeba czasem zrzut podstrony z wszystkich dostępnych dat przejrzeć żeby znaleść co sie chce, lub niestety sie nie zarchiwalizowało🤷‍♂️ Btw. Obstawiam że namieszasz zimą💪
KarolSternicki
Kadra A
24.08.2024, 17:03
0.0
@Darek, uważam, że edytor wiatrów i spowalniacz to szatańskie wymysły😋 działania spowalniacza nie widziałem nawet na oczy ale nie rozumiem jak rekordy z jego użyciem mogą być uznawane. Każda ingerencja w grę jest bez sensu i niszczy zabawę dlatego świetnie, że teraz w wersji mobilnej nie ma możliwości oszukiwania. Mam nadzieję, że to się nie zmieni. A swoją drogą to nie wyobrażam sobie bicia rekordów w zwolnionym tempie - serio, odechciewa się na samą myśl. Poważnie to w czasach przez ciebie wspomnianych jak widziałem wyniki innych to od razu podejrzewałem każdego o oszustwo i rzeczywiście fanu w tym było niewiele. Wiem też, że na szczęście w wielu wypadkach nie miałem racji bo zwyczajnie niektórzy skakali klasę lepiej ode mnie ale sprawdzić tego nie było jak.
Odpowiedz