ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: Sezon zimowy 2023/24

Strona:
1.0
Dzięki Panowie za każdy wrzucony skok turniejowy, to był długi sezon i chyba już dobra pora, żeby go zakończyć😀 Życzę owocnego sezonu ogórkowego, bo mam nadzieję, że nie odwieszacie nart na kołku😀
0.0
A kiedy zaczynamy sezon letni ? Ja dopiero zaczynam się rozkręcać :D
0.0
Pewnie na przełomie czerwca i lipca. Jak się rozkręcasz, to sezon ogórkowy to fajny moment na bicie życiówek, bo skaczesz sobie bez spiny, tam gdzie akurat masz ochotę, a nie tam, gdzie jest konkurs😀 Ale jak będziesz chciał zrobić jakiś turniej przed latem, to od razu mówię, że chętnie zagram😀 btw. W letnim Grand Prix skaczemy tylko klasykiem😉
0.0
@jcoob, gratuluję znakomitego sezonu Twoim wykonaniu i kolejnego pewnego triumfu! 💪 Robisz podsumowanie czy ja mam machnąć z pomocą AI? 😁 @Darek, graty za zasłużone drugie miejsce, kilka zwycięstw i nawiązywanie walki z Kubą! 💪 Dzięki wszystkim, którzy dotrwali do końca, za udział i wyrozumiałość. Ja niestety nie trafiłem z formą ani własną, ani telefonu, ale mam nadzieję powalczyć w LGP, może już na nowym sprzęcie. Wstępnie proponowałbym latem drużynówkę, mieliśmy często 16 uczestników, to może udałoby się 4x4. Do tego oczywiście klasyfikacja indywidualna. No i miałbym wreszcie motywację to zakodować. 😆 @pawel99970, nic nie stoi na przeszkodzie, by zakładać własne turnieje, choć dłuższe formuły w sezonie ogórkowym bym raczej odpuścił. Tutaj mieliśmy dyskusję o pomysłach na turnieje, jak coś.
0.0
@Dawid, dzięki, co do relacji, to muszę zebrać w sobie resztki weny literackiej, postaram się do końca tygodnia😉
0.0
Jeszcze raz graty @all, ciekawy sezon. Choć przydługi. (Może jakaś przerwa by się przydała po sylwestrze z tydzień/dwa?) @Jcoob, klasa sama w sobie, poza konkurencja :) @Dawid, graty 3 miejsca, pewnie jakbyś miał więcej czasu na skakanie, szczególnie w pierwszej połowie sezonu, to pewnie Ty byłbyś 2 :) Choć mi tez czasu w 2 połowie brakło, to jednak Kuba poza zasięgiem byłby i gdybym skakał 24/7 xD
0.0
@Darek, raczej grałem standardowo czasowo, Ty wygrywałeś nie raz i pobijałeś rekordy. No ewidentnie byłeś lepszy, ale postaram się odkuć w LGP. 😀 @jcoob, ok, ja w takim razie czekam i postaram się o oprawę graficzną wydarzenia. 😉 Chyba też byłbym za jakąś przerwą w sezonie, ew. zrobić jakąś odmianę, np. te MŚ w lotach. Zrobię jeszcze zliczarkę punktów do ligi typerów i dodam jakiś mały regulamin, bo kilka kwestii wynikło w trakcie.
Strona:
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇫🇮FIN 117,38 m🥈📱 Jakub Bastek «» 🇧🇾BLR 268,11 m🥈📱 DARIUSZ KLIMEK «»