ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: Sezon zimowy 2023/24

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
Strona:
Darek
Arcymistrz
25.11.2023, 18:05
0.0
@jcoob, kwestie decyzyjności w kwestiach organizacyjnych oczywiście po stronie Kuby, niemniej skłaniałbym się za opcją proponowaną przez Dawida. Z racji że latem skaczemy klasykiem, to możemy wbić się w opcje skakania np. 🇦🇺AUS tylko klasykiem a 🇳🇱NED tylko gibbonem, bo np. 🇦🇺AUS skakaliśmy latem, znowu wpadnie latem i zimą znowu będzie niedawno skakana, a latem od dawna nie skakana🤷‍♂️ Proponowałbym X1 za każde 25,50 lub sto dni od ostatniego konkursu. Tylko wiadomo - trzeba by to wklepywać a trochę roboty z wpisaniem jednej skoczni 5/20 razy już jest
jcoob
Legenda
25.11.2023, 22:44
0.0
@Darek, zrobię oddzielną tabelkę z datami konkursów gibbonem, zobaczę jak to będzie wyglądać, ale na pierwszy rzut oka wydaje się faktycznie rozsądne niebranie po uwagę konkursów klasykiem. Na pierwszy konkurs już nic nie zmieniam, moim zdaniem fajny zestaw tych 3 skoczni do wyboru😀
Dawid
Arcymistrz
26.11.2023, 10:44
0.0
@jcoob, widzę, że losowanie o 20, a turniej startuje o północy. Żeby było klarownie dla wszystkich, skrypt już nie zalicza skoków wcześniejszych. Czyli znowu wróci stary problem „znamy już skocznię, można skakać?”. Imo chyba lepiej wystartować o tej 20, tylko właśnie nie masz wtedy czasu na uzupełnienie skoczni. Może dorobię dodatkowe pole dla konkursu z linkiem do losowania i autouzupełnianiem, chyba @Darek to kiedyś postulował. PS. W kwestii wyeksponowania zwycięzcy itp., konkurs zakończony będzie wisiał jeszcze przez 4 godz. na liście aktywnych. Wg mnie można spokojnie startować nowy konkurs od razu w niedzielę o 20, gdy ludzie potencjalnie mają czas skakać i żeby trwał pełny tydzień (jeślibym nie dorobił tego pola, to losowanie lekko wcześniej). Ale oczywiście decyzja należy do Ciebie. 👍
Pawciol87
Kadra B
26.11.2023, 12:18
1.0
Oj nie mogę się doczekać startu sezonu . Trochę powrócę na pełnej bo w sezonie ogórkowym mało co się skakało. Może pójdzie mi trochę lepiej niż naszym na inauguracji w ruce 😉
jcoob
Legenda
26.11.2023, 13:00
0.0
@Pawciol87, dalekich lotów!🚀 @Dawid, jeżeli da się zrobić tak, żeby automatycznie był zasysany wynik z ticketa randomresult, to jak najbardziej mi to pasi😃
jcoob
Legenda
30.11.2023, 21:14
1.0
Dyrekcja Pucharu Świata rozpoczęła negocjacje z potencjalnymi gospodarzami drugiego konkursu cyklu. Sporządzone zostało zestawienie najdawniej granych średniaków. Zgodnie z sugestiami samych zawodników, pod uwagę wzięte były konkursy grane stylem dowolnym. Większością głosów: 1 za, 0 przeciw, podjęto decyzję, że kolejny obiekt wyłonimy losowo spośród: 🇪🇪EST, 🇫🇷FRA, 🇱🇻LAT, 🇺🇸USA. https://www.randomresult.com/ticket.php?t=3555990CWKCZLREW8
Darek
Arcymistrz
03.12.2023, 04:59
0.0
@jcoob, inna opcja na mistrzostwa w lotach: -standardowa jedna skocznia na tydzień w głównym cyklu -oprócz głównego turnieju otwarty drugi w którym 7x zakładamy 1 dniowe konkursy przy okazji rozgrywania w głównym cyklu mamutów -każdy konkurs 1 dniowy odbywa się na skoczni skakanej w głównym cyklu -ewentualnie 2/3 1 dniowe konkursy piątek/sobota/niedziela Można by z tych 28/12 lub 8 konkursach jednodniowych sumować odległość łączną dla danej skoczni i przyznawać pkt, lub po prostu każdy dzień nagradzać systemem 100l80/60,etc pkt . Taka ewentualną opcja mi wpadła👍
jcoob
Legenda
03.12.2023, 15:42
1.0
@Darek, to by się z tego zrobił cykl, a moim pierwotnym pomysłem było, żeby to był pojedynczy konkurs, najlepiej zsynchronizowany czasowo z real-life MŚ w lotach, które odbędą się 25-28 stycznia
jcoob
Legenda
10.12.2023, 12:25
0.0
Domin
Kadra A
10.12.2023, 17:12
0.0
Gdzie się wybiera w tym pliku skocznie? Ja głosuje na isl
Strona:
Odpowiedz