ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🛠️Rozwój strony

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
0.0
@Dariusz_Klimek, to by chyba autorzy skoków musieli wyrazić zgodę.
0.0
A może w profilu mogłoby być pole, żeby „globalnie” wyrazić zgodę na publikację yt? Bo widzę, że przy wrzucaniu skoków domyślnie jest odptaszkowane, ja oczywiście się zgadzam, ale nie gwarantuję, że przy każdym uploadzie będę pamiętał o zaznaczeniu checkboxa
0.0
@jcoob, tak będzie. 👍 Niestety pole samo w sobie nie może mieć domyślnej zgody, ale można użyć ustawień konta.
0.0
No to dla zalogowanych gratis ze beda w nagraniu by wyszlo👍 Czy zgoda w komentarzu to formalnie zgoda?🤔
0.0
W ogole widze jeden minus usuniecia rekordow po kliknieciu na imie i nazwisko w totalu, chcialem sobie zerknac na skoki Rataja, mniej wiecej oszacowac na jaki total byloby go stac jakby uzupelnil wszystkie skocznie, a nie jest to mozliwe bo nie zalozyl konta. W sumie z Gawlem podobnie
0.0
@Dariusz_Klimek, dodam do pól ze zgodami odpowiednie info. 👍 @Arek, spróbuję to przywrócić niebawem. 👍
0.0
Zauważyłem, że na topce 🇨🇭SUI nie wyświetla Darkowi PB na zielono, mimo że dziś skoczone🤔
0.0
@jcoob, poprawiłem, wyświetlało Darka glebę tej samej odległości. 👍
0.0
Cos ostatnio czesto skacze pb tyle co upadlem wczesniej i Dawid ma robote😅 A co myslicie o takim liczniku na steonie "Przelecieliśmy już xxxxxx meteów" z ewentualnie "w xxxx skokach"🤔
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇱🇹LIT 167,57 m🥈📱 Dawid Glinka «» 🇱🇹LIT 167,18 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇫🇮FIN 118,02 m🥇📱 Dawid Glinka «»