ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🛠️Rozwój strony

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
0.0
@Dawid, co do "testów" ja miałem klasyk ustawione(żeby nie musieć przeklikiwać), i jeszcze przed 93.38 m zmieniłem na gibbo z tego samego powodu👍 jak przeglądałem ostatnie, to zobaczyłem że mam sporo gibbo pod rzad, pozniej 2 gleby sa jako klasyk, znowu kilka gibbo i pozniej klasyk, i znowu gibbo. Dość zdziwiony byłem. Na autopilocie wrzucam skoki 🤔 możliwe że mogłem przez jakiś brain lag czy coś przeklikać je na klasyk🤷‍♂️ ale to zupełnie nie świadomie🫣 Też, mam pełno kart z dsj2 otwarte, niektóre sprzed wielu dni - też na formularzu wrzuceń - mogłem wejść na taką stronkę z czasu, jak glowny styl mialem jako klasyk. Obstawialbym ze tak było, bo puki co się to nie powtarza a jakby strona krzaczyła pewnie by to się już znowu stało. Pozamykam karty i zobaczymy czy bład się powtórzy👍
0.0
@Dariusz_Klimek, wydzieliłem naszą rozmowę o pasku, żeby nie było offtopa w „trudność skoczni”. No muszę jeszcze ten pasek poprawić wewnętrznie, żeby był całkowicie bezobsługowy i automatyczny również po takich błędach. PS. Dodałem możliwość edycji wpisów.
0.0
@Dawid, tak znalazlem przypadkiem buga. W arch pol 22/23 trailer wystaje poza obrys ramki, i pewnie przez to "da sie wyjechać polem widzenia" poza ramke w prawo dosc sporo. Wrzucilem na stronie turnieju testowo filmik z yt i jest no problem🤷‍♂️
0.0
@Dariusz_Klimek, @jcoob, nadałem Wam moda. Na razie możecie tylko ukrywać wpisy w razie czego (np. spam), bo ja nie zawsze siedzę na stronie. Bez obaw co do ew. przypadkowych klików, opcję trzeba potwierdzić, a i wpis jest jedynie ukrywany. Niedługo będziecie mogli też startować konkursy i dodawać relacje po, oczywiście w ramach możliwości czasowych, chęci, weny – bez zobowiązań. 😁 Ja też będę nadal działał w tych obszarach, choć wolałbym bardziej się skupić typowo na technikaliach. Edit: trailer wystaje poza obrys ramki @Dariusz_Klimek, poprawiłem, dzięki.
0.0
@Dawid, 👍 Jak już dostałem moda to poczułem się na tyle ważny👀🤣 że próbuję zaangażować kogoś do nagrywania konkursów😅. Pytam ludzi co prosili o promowanie swoich kanałów na YT - niewygórowana cena żeby konkursy były na ich kanałach po mojemu ,(ale to by Admin musiał przyklepać) jeśli kogoś znajdę👍 wydaje mi się że uczciwym dillem, za to że ktoś wykona prace dla Nas(za nie za dużo wyświetleń ktore w zamian dostanie) dorzuciłbym jakąś mini promocje w stylu banera lub wzmianki na stronce. W sumie ratowało by Nas cokolwiek - zwykłe nagranie skoków, ale może uda się znaleść kogoś kto by robił na nagraniu za komentatora i dodawał miejsca po skokach, jakieś tabelw czy inny uj. Po sobie wiem że zdarza mi się obejrzeć 1/3 skoków z konkursu, bo mi się nie chce przeklikiwać i skakać chrome-dsj-chrome-dsj, itp. Jeszcze zastanawiam się czy nie dalo by rady zrobić lewo/prawo na wstepnych wynikach. Nieraz sie wchodzi i komentarze maja sie nijak do obecnej sytuacji w tabeli bo ktos je pisal kilka h wczesniej, kiedy sytuacja byla inna. No i w sumie to taka dla statystykow opcja by byla🤔
0.0
@Dariusz_Klimek, a może ktoś od nas miałby czas i możliwości na to? Może najciemniej pod latarnią. 😆 Jeśli robota byłaby pro, to nie widzę problemu z reklamą na stronie. Pomyślę też nad wrzucaniem zwykłego nagrania na mój kanał, dzięki za przypomnienie o tym. Co do drugiego pytania, nie wiem, czy o to chodziło, ale planuję dodać do list opcję „stan na” z wyborem daty.
0.0
@Dawid, no mniej wiecej o to - nie wiem jak to technicznie wyglada w kwestii możliwości wykonania - optimum dla mnie strzalki lewo/prawo. Cofanie powodowalo by przeskok do stanu tabeli przed ostatnia zmianą pozycji lub totalu kogokolwiek🤔. Ale takie skakanie do daty też by było spoko👍 od kiedy gramy w otwarte karty chyba najbardziej "emocjonujące" są właśnie te roszady na tablicy tymczasowych wynikow🤷‍♂️ też nowi mogli by zobaczyć że to jednak ciężka praca, dbałość o detale i rozpracowywanie skoczni "robi kosmiczne wyniki". Co do nagrań, no trzeba znaleźć kogoś zainteresowanego i ogarniającego. Widzę że YT usunął mój komentarz z pytaniem o chęć współpracy bo napisałem dsj2.pl w treści🤬 dobra, zaraz napisze od nowa koment i zobaczymy.
0.0
@Dawid, mamy to👍 Ziomek jak najbardziej zainteresowany, prosi o kontakt na priv. Ja nie wiem czy Wy discordy, massengery czy łacapy czy gadu gadu preferujecie to się zgadajcie Edit.
Pod tym filmikiem z Nim rozmawialem - no długo go nie trzeba było namawiać👌 odpiszesz mu tam? Przy okazji możesz kanał sprawdzić, ciekawy np. ten magazyn prosto z belki👍 Patrząc na resztę kanału to po mojemu, mu zależy i mu się chce dbać o kanał💪 to i robote zrobi dobrze, a i pewnie z czasem jeszcze lepiej👌 My zyskamy fajną opcję obejrzenia zawodów, może z komentatorem nawet, kto wie 🤔👍 #technikalia,Napisałem post z linkiem yt, zamiescil sie( tekst byl nad i pod filmem), dalem edytuj, moglem edytowac tylko to co bylo nad filmem. Zatwierdziłem i wyświetliło mi edytowany tekst z filmem i dalszą częścią tekstu. Odświerzyłem stronę i widze ze film sie usunal i to co bylo pod Nim napisane też. Tak kontrolnie zgłaszam
0.0
@Dariusz_Klimek, wybacz Darku, ale jeśli to ma być kolejny temat na mojej głowie, to niestety muszę podziękować.
0.0
@Dawid, jeśli chodzi o czas to ja mogę ogarnąć👍poprosić żeby nagrał próbny konkurs, itp. jest tylko kwestia potwierdzenia ze wyrazasz zgodę zeby to bylo na jego kanale - i temat nagrań w sumie znika, bo to On już sobie wejdzie tu na stronę, zgra skoki, zmontuje, wrzuci na yt, wrzuci na forum link.
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇱🇹LIT 167,57 m🥈📱 Dawid Glinka «» 🇱🇹LIT 167,18 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇫🇮FIN 118,02 m🥇📱 Dawid Glinka «»