ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🛠️Rozwój strony

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
0.0
A, i warunkiem koniecznym wyjścia z „Klepacza” powinno być wrzucenie pełnego totalu (co najmniej 1 skok na każdej skoczni), a na Kadrę A trzeba by na każdej skoczni mieć skompletowane Top 10;) Pozostałe kryteria do ustalenia😃
0.0
@jcoob, fajne pomysły. 😁 Klepacz buli bekowy, ale chyba trochę za „ostry” dla nowych i zostałbym przy bardziej neutralnym świeżaku, z kolei Przedskoczek mi się podoba i chciałbym go gdzieś wcisnąć. 😄 Wstępnie widziałbym to tak: – Świeżak (nowy użytkownik), – Junior (uzupełnione PB na wszystkich skoczniach), – Przedskoczek (100 dodanych skoków, w tym oczywiście wszystkie skocznie), – Kadra B (TOP 10 na każdej skoczni), – Kadra A (minimum jedno podium gdziekolwiek), – Mistrz (wygrana gdziekolwiek), – Arcymistrz (5 wygranych), – Legenda (10 wygranych).
0.0
@Dawid, podoba mnie się😀 Poddaję jeszcze pod rozkminę wprowadzenie dwóch odrębnych rankingów: Ranking aktywnościowy - odzwierciedlany kolorem nicku (np. niezarejestrowany - szary, po rejestracji żółty, po wrzuceniu kompletu PB pomarańczowy, po wrzuceniu kompletu top 10 - bordo) Ranking wynikowy - odzwierciedlany dopiskiem przy nicku (nazwy rang do ustalenia, ale pomysły z Twojego posta powyżej są git): Przedskoczek (bez osiągnięć); Obiecujący junior (co najmniej jedno Top 10 w zawodach, brak wymagań total length); Kadra B (co najmniej jedno Top 10 w zawodach i total powyżej 98% Total UWR [obecnie 5363,22 m]); Kadra A (co najmniej jedno Top 5 w zawodach i total powyżej 98,5% Total UWR [obecnie 5390,58 m]); Olimpijczyk (co najmniej jedno Top 3 w zawodach i total > 99% Total UWR [obecnie 5417,95 m]) Mistrz (co najmniej jedno zwycięstwo w zawodach i total > 99% Total UWR); Arcymistrz (co najmniej 5 zwycięstw w zawodach i total > 99,5% Total UWR [obecnie 5445,31 m]); Legenda (co najmniej 10 zwycięstw w zawodach i total > 99,5% Total UWR) No i jeszcze do rozważenia czy kryterium osiągnięć w zawodach nie ograniczyć np. do iluś ostatnich konkursów (tu do głowy przychodzi mi liczba 32, jako pełna runda po wszystkich skoczniach), żeby była większa motywacja do podtrzymywania rangi. Kryterium % Total UWR będzie się uaktualniać samo w miarę wzrostu Total UWR.
0.0
Pełne top10 rozumiemy jako top10 mix i klasyk pełne?
0.0
@Dariusz_Klimek, tylko mix
0.0
😉 jakas "nagroda" za dodatkowe 320 skokow klasykiem tez powinna chyba byc? Z 2 strony jak ktos wrzuci tylko klasyki to ma pelne obie listy z bomby🤷‍♂️🤔
0.0
@jcoob, brzmi rozsądnie taki podział. 👍 Zastanawiam się, czy do rankingu aktywnościowego nie dodać też liczby komentarzy. 🤔 Co do rangi wynikowej, z jednej strony kryterium „motywacyjne” jest fajne, z drugiej chyba nie wyobrażam sobie, żeby np. taki Gaweł po ew. rejestracji nie dostał Legendy. Ja myślałem właśnie raczej o dożywotnich rangach za jakiekolwiek osiągnięcia z przeszłości (czyli jak ktoś miał kiedyś np. UWR, będzie odznaka w profilu i zaliczone „zwycięstwo”). Mówisz, że lepsza ranga tylko za zawody? A, i przedskoczek przed juniorem? Ja się w sumie nie znam, ale myślałem, że przedskoczek musi być już lepiej oblatany, żeby se np. krzywdy nie zrobił. 😁
0.0
Nie wiem czy dobry temat, ale Dawid Marszałek jest w totalu klasyków z 1 skokiem, a w totalu miksa go nie ma🤷‍♂️
0.0
@Dariusz_Klimek, chyba nie załapał się do top 30. 😄 Usunąłem to ograniczenie w totalu, plus za spostrzegawczość. Uzupełniłem nieco profile, listy własnych rekordów dostępne są już tylko tam. Pamiętajcie, by skoki dodawać będąc zalogowanym, inaczej nie przypiszą się do konta. Jeśli zaznaczycie w profilu klasyka jako preferowany styl, powinna od razu zaznaczać się odpowiednia opcja w formularzu dodawania skoków.
0.0
@Dawid, 1277 skokow i 366 komentarzy🤯 te komentarze to razem z turniejowymi?🤔 Coś dużo😅 No najlepiej bez ograniczania do top 30, szczególnie jak chcemy zachęcić nowych👍 Może te listy PB zostawić przez total? Nie ma jak konkurencji podglądać😅
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇱🇹LIT 167,57 m🥈📱 Dawid Glinka «» 🇱🇹LIT 167,18 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇫🇮FIN 118,02 m🥇📱 Dawid Glinka «»