ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🛠️Rozwój strony

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
0.0
Myślmy nieszablonowo🤔 A co byś powiedział na to, żeby to reszta strony się przesuwała, a napis skoki news stał w miejscu?🧐 A tak rilli, fajny pomysł👍 najlepiej👍
0.0
A te paski to juz robot robi czy recznie? Troche lag jak robot, ale nie ma zle. Btw. Jeśli ktoś ma 2 skoki na tą samą odległość, 1 gibbo i 1 klasyk, to na liscie UWR jest link do klasyka, ale jak sie wejdzie w top klasykow ze skoczni, jak i w top 10 osoby ktorej to są skoki to tam już brak oznaczenia klasyka, i link jest do gibbo🤷‍♂️np. nowy UWRC z 🇵🇱POL tak ma🙂 Wracając do pasków - można chyba jeszcze szybsze przewijanie dać? 🤔
0.0
Hmmm, tak mnie naszło, upadnięte UWR i UWRC są w sumie niewidoczne bez studiowania top 10 każdego z listy. może dodać na wzór gleb w top 10, na podstronach skoczni też gleby UWR i UWRC? Albo osobny dział czy coś?🤷‍♂️
0.0
Duzo lepiej👍na upartego mozna by jeszcze dodać taki sam kolor tła odległości klasyków jak na topkach, ale jest już git👐
0.0
@Dariusz, a nie mówiłem, graty! 👏 Tak, zawartość paska jest na razie ręczna. Przyspieszyć można, ale chyba już fajnie zasuwa, może jak się któryś raz patrzy na to samo, to się dłuży. 😆 Dla czytających 1. raz może być za szybko na ogarnięcie imho. No i na Firefoxie niestety im szybciej, tym mniejsza płynność. 🙄 Dzięki za info u bugu na listach, postaram się ogarnąć dzisiaj. Ciekawy pomysł z pokazywaniem gleb UWR. 👍
0.0
@Dariusz, poprawiłem, ale widziałem problem w 1 miejscu. Z Twojego opisu wynika, jakby był w 3, daj znać, czy jest ok. 😅
0.0
Panie Adminu, tak sobie wszedłem przez total na moje PBC i tam 🇵🇱POL dalej ma linka do skoku małpiatkom na tą samą odległość co UWRC🤷‍♂️ "innymi sposobami" jest ok👍
0.0
@Dariusz, poprawione. 👍 Jak widać wleciały avatary, niedługo uzupełnię profile. Pamiętajcie, że im bliżej obrazkowi do kwadratu, tym będzie lepiej dopasowany. Chociaż zastanawiam się nad stałą wysokością 100px, a szerokość zgodnie z proporcjami. Wówczas boki by się same przycinały przy wyświetlaniu. Myślę też o rangach zależnych od liczby wrzuconych skoków i komentarzy. Świeżak, przedskoczek, skoczek, wymiatacz? Jakieś inne propozycje? 😁
0.0
@Dawid, może coś typu: Klepacz buli / Obiecujący junior / Kadra B / Kadra A / Legenda 😀
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇱🇹LIT 167,57 m🥈📱 Dawid Glinka «» 🇱🇹LIT 167,18 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇫🇮FIN 118,02 m🥇📱 Dawid Glinka «»