ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🛠️Rozwój strony

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
0.0
@Dawid, thx, cinżka ta 🇫🇮FIN, jakiś taki tępy próg, no ale udało się😃 @Darek, powiedz lepiej, jak żeś przefrunął to pole siłowe na ~165,20 m na 🇸🇪SWE, przecież tam się nie da dalej skoczyć😆 gram na tablecie z ekranem 4:3, nie lubię mieć czarnych pasków, poza tym gram w 4:3 od samego początku grania w mobilkę i raczej już nie widzę sensu przestawiania się. i tak wydaje mi się, że z filmików nie wyciągnie się takich niuansów technicznych jak z replayi, dlatego zawsze pod filmikiem daję linka - replaya można przesuwać klatka po klatce, na takim urządzeniu i proporcjach, jakie komu leżą😀
0.0
@Jakub, też racja, dzięki za umieszczanie linka do strony w opisach. 💚 Mała prośba, moglibyście sprawdzić u siebie, czy ta wersja 2.1p z działu download działa w normalnej prędkości? U mnie jest bardzo spowolniona, mimo że dosbox.conf ma ustawione cycles=max, a aż tak słabego kompa chyba nie mam. 😆 Ctrl+F12 do przyspieszania też nie działa, nie wiem, czy ta wersja DOSBoxa (chyba 0.73) nie jest ogólnie zrypana pod Win10.
0.0
@Dawid, U mnie gra działa normalnie, ale otwiera się w 1/4 ekranu(lewy górny róg). To można zmienić tak zmieniając : aspect=false na aspect=true Przy okazji można poprawić wygląd DSJ dając lepszy antializing zmieniając : scaler=normal2x na scaler=hq2x I gra odrazu przestaje być taką pixelozą. Widzę też że w pobranej wersji są 2 pliki do usunięcia: "DSJ_SE.bat i DSJ_SE.conf". Czasem tak jest, nie wiem czemu, że gra działa mega wolno, to raczej na pewno nie wina dosboxa. Ja miałem zawsze osobne kopie gry do nagrywania na YT, i wszystkie moje ostatnie nagrania też właśnie były na niskiej prędkości gry "choć maksymalnej" - to się stało z dnia na dzień, bez wprowadzania zmian. Nie wiem dlaczego. Co do mojego kanału - luzik, tam teraz i tak, tylko skoki konkursowe z dsj2.pl i kompilacja 5400+ klasykiem i kompilacja 5400+ mieszana są dostępne, reszta jest jako prywatne. I nie wiem czy zniknę to całkiem, czy po prostu dam wszystkie filmy na prywatne. No i u mnie PC'towe skoki to przeważnie były skoki z bardziej przystępnymi wiatrami niż te u Dominika, więc i krótsze, często nawet PB nie wrzucałem jak wiatr był "zbyt rzadko spotykany" 🙂 Co do 2.01 - to na wszystkich stronkach z webarchives czegoś takiego nie ma. Polecam zmienić na 2.0 wszędzie🙂 Co do wykresów, w teorii w exelopliku jest opcja przywracania wersji sprzed każdej edycji, ale mało kto repy dołączał, więc jedynie odległości by były. Ale to też nie do końca bo często u mnie pod pierwszą kompilacją na YT ludzie pisali swoje odległości i nie każdy z nich chciał się wpisać do exelopliku(część mogła być fejkami co nie mieli repa na poparcie swoich wyników). @Jakub, Graty za fin 💪 nieraz mówiłem że przysiądziesz to zrobisz 118+🔥 Co do pola siłowego, ja przy 99 metrze skręciłem trochę w lewo, tam za drzewkiem jest skrót. I wyskoczyłem już za polem siłowym 🤣 A tak serio to wciąż jestem zdania że 166 niedługo zrobisz 💪 obijasz to pole i obijasz, w końcu się wyłączy 😉 @Arek Bartoszek, No fajnie że cokolwiek się zachowało, ale jednak to kropelka w morzu tego co było. Turnieje były rozgrywane chyba w 4 krajach na sto procent. I biorąc pod uwagę same Polskie strony to nieraz dostawałem zaproszenia na @ lub gadu-gadu do kilku turniejów w tygodniu, które musiałem odrzucić bo brałem już udział w np 8 turniejach. Od 15 minutowych, po godzinne + całodziennie, 2 dniowe, i cało tygodniowe, etc zarówno indywidualnie jak i drużynowo. Ach, piękne czasy. Mega szkoda że np. z turnieju na stronie AdikaAB nie zachowały się wyniki konkursów, tylko na stronie Remasa co chwilę pojawiają się wpisy o tym że "znowu w turnieju AdikaAB pobito rekord świata". Czasem i kilkukrotnie 🙂 Zapewne wszystko wyglądało by dziś inaczej gdyby nie ten nieszczęsny edytor zmiennych wiatrów, bo jednak wiele osób z dnia na dzień po prostu porzuciło swoje strony i grę. Część nawet bez zamieszczania informacji że porzucają swoje strony 🤨 No i 2 tyle zrobiło to samo kiedy lista rekordów mediamondu została zasypana lewymi skokami, bo to po prostu złamało serce ogromowi graczy.
0.0
@Jakub, tak co do 🇸🇪SWE, dla mnie początkowy minimalny to 4.0 przeważnie ustawiam 4.3/4.4 choć cały zakres 4.1 do 4.6 pozwalał mi osiągać niemal identyczne odległości na PC. 166 na PC da się zrobić klasykiem - dlatego uważam że na Mobilce to w końcu padnie, choć pewnie z gibbo. Ogółem jestem zdania że ja swój skok trochę skaszaniłem. To 4.6 w locie powinno było dać 166+. https://ibb.co/NjxX8LX Wydaje mi się że gdybyś w tym miejscu co na screenie domknął skok, było by dalej niż u mnie 🙂
0.0
@Dawid, @All Paczuszka repów top30 sprzed edytora zmiennych wiatrów, a więc i możliwych do odtworzenia bez patcha. Troszkę oszukane te top30 bo nie każdy wysyłał swoje repy na stronę Bolasa, ale np. Romek Karwat i Remigiusz Górniak i wielu innych wspaniałych skoczków(nie tylko z Polski) zamieszczało tam na bieżąco repy swoich PB. Repy oczywiście z wersji PC 🙃 Link będzie ważny przez miesiąc. https://files.fm/u/b7tdfcwth
0.0
@Dariusz, thx za sprawdzenie tej paczki z grą, jednak wywaliłem ją i dałem inną z nowszym dosboxem i inaczej skonfigurowaną, i śmiga. Niezłe z tym antyaliasingiem, ale jednak DSJ2 to musi być pixeloza jak dla mnie. 😄 @Jakub, i 20. rekord wjechał, jest moc!
0.0
Tak się zastanawiam czy zdanie "nowe rekordy skoczni,itd" w newsach jest potrzebne - ponieważ bo: przeważnie nie siedze na jednej podstronie tak długo żeby to zdanie się zdążyło przewinąć do końca.🤷‍♂️ Szczególnie że pasek jest u góry strony, więc nawet jak ma się powód by dłużej zostać na podstronie to przeważnie znika on z pola widzenia przed wyświetleniem 1 wyniku. Np - teraz pisząc go nie widzę. Gdyby był lockowany mógłby przeszkadzać/zasłaniać(szczególnie jak tel trzymamy jak do skakania). Przy każdym skoku pojawia się i tak info że to UWR lub UWRC. Oczywiście usunięcie wspomnianego zdania usunęło by również informację o wersji gry, ale może takie coś by wystarczylo - UWR/M i UWR/PC // UWRC/M i UWRC/PC ? Dodatkowo proponuję zwiększyć prędkość paska o 30/50%. Do zarejestrowania dla czytelnika są 3 litery, 4/5 cyfr i to czy po UWR pojawia się jeszcze C czy nie( no i ewentualne /m, /pc), nawet jak ktoś składa literki to ogarnie. Za zmianą po mojemu przemawia tez to - jak ktoś przegapi info czy UWR/UWRC jest z PC czy mobilki, bo np czytał komentarze, i wróci w górę strony sprawdzić pasek, to musi czekać aż sie cały przewinie zanim info o wersji gry się znów pokarze.
0.0
Reklamy wróciły, ale tylko dla niezalogowanych (czyli aktualnie wszystkich 😆). Można jednak już się rejestrować pod https://dsj2.pl/zarejestruj . Na razie tylko dla czytających forum, bo trzeba ogarnąć RODO. Póki co jedyna zaleta konta to brak reklam (oprócz strony głównej w apce, bo siedzi w cache'u i muszę to inaczej ogarnąć), ale z czasem będę starał się dodawać funkcjonalności. @Dariusz, ten pasek jest mocno wstępnie i testowo, dzięki za sugestie. Skrócić trzeba na pewno. 👍 Co do znikania z pola widzenia, myślę, że tekst w ruchu sam w sobie zachęca do zatrzymania wzroku. Gorzej, że na mobilu pojawia się z kilkusekundowym opóźnieniem. 😆 Ale pomysł z fixed position też ciekawy.
0.0
@Dawid, ło kurcze, ja słaby z czytania jestem, ale się zarejestrowałem i tak😅 Ebane RODO😔 👐Pasek dużo fajniej, spoko z pokazywaniem medali👌 tylko musimy wymyślić jedno krótkie słowo zamiast "$koki news" bo przy normalnym trzymaniu tel to 1/3 szerokości zajmuje🤷‍♂️ Hmm...łuk to krótkie słowo ale nie pasuje merytorycznie😔 może sam 🔥 lub 🔥🔥🔥? 🤷‍♂️🤔
0.0
@Dariusz, thx za zaufanie, obiecuję nie spamować i nie sprzedawać Twoich danych szemranym firmom. 😂 U mnie napis zajmuje nawet pół ekranu prawie. 😆 Może dać go po prostu jako część przesuwającego się tekstu? 🤔
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇱🇹LIT 167,57 m🥈📱 Dawid Glinka «» 🇱🇹LIT 167,18 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇫🇮FIN 118,02 m🥇📱 Dawid Glinka «»