ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🛠️Rozwój strony

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
Dawid
Arcymistrz
27.06.2024, 10:18
0.0
@Darek, da się zrobić, a nie łatwiej wrzucać z sharera prosto do apki?
Darek
Arcymistrz
27.06.2024, 11:21
0.0
@Dawid, tak o mam. Przy skakaniu można dać po lewej od skoczka i mieć cały czas otwarte😎 Więc na pewno nie jest łatwiej z sherere🙂 Dodatkowo, od kiedy pamiętam, na każdym tel gra wraca mi do jasności systemowej, a gram na sporo jaśniejszych ustawieniach - więc każde przejście z apki do innej aplikacji zmniejsza jasność, i muszę po powrocie do gry znowu ustawiać. Btw. Znikło dodawanie grafik?
Dawid
Arcymistrz
27.06.2024, 19:08
1.0
@Darek, spoko, nie obiecuję jebitnego przycisku na górze, ale coś wymyślę. 😁 Dodawanie obrazków będzie działać nieco inaczej, dam znać na dniach.
Darek
Arcymistrz
28.06.2024, 03:02
0.0
Nie musi być jebitny ,może być wielkości flag. Albo może w menu jako 2/5 opcja?
Dawid
Arcymistrz
29.06.2024, 16:58
0.0
Tak jak wspominałem, dodawanie obrazków nieco się zmienia, można już je ładować na nasz serwer. Można też linkować grafiki z neta i nie trzeba już używać [img ], wystarczy dać w osobną linię jak link YT. Warto jednak ładować do nas, bo na zewnętrznym serwerze nie wiadomo, ile posiedzą. Niektóre serwery też blokują takie linkowanie.
Darek
Arcymistrz
30.06.2024, 02:08
0.0
@Dawid, a jakby najpierw dać odległość w wynikach? Tak przy telefonie pionowo wyświetla się imię i kawałek nazwiska i trzeba scrolować w bok. Tak by było miejsce odległość ikona nazwisko punkty, z czego miejsce, odległość i ikona + może część nazwy skoczka były by widoczne bez przesuwania ekranu🤔
Dawid
Arcymistrz
30.06.2024, 11:52
0.0
@Darek, niestety niezbyt mi pasuje osoba nie na 1. miejscu. 🙁 Zmniejszyłem szerokość tabeli z 1 rezultatem i jest mniej przesuwania. Na pewno masz wszystko ok z rozdzielczością? U mnie na małym telu spokojnie widzę całe nazwiska.
Darek
Arcymistrz
01.07.2024, 07:57
0.0
@Dawid, spoczko. Big thx za plus do dodawania skoków👌
Dawid
Arcymistrz
12.08.2024, 11:44
1.0
Dwie małe zmiany: 1. Nazwa zawodnika w rankingach zależna jest już tylko od tej podanej w profilu (a nie od wpisanej przy dodawaniu skoków, co już jest niemożliwe). W ustawieniach konta można wybrać, czy chcemy imię i nazwisko, czy nick. 2. Automatyczne zaznaczanie klasyka przy dodawaniu zależne jest od osobnej, dedykowanej pod to opcji w edycji profilu, a nie od ustawionego preferowanego stylu. Klasykowcy mają już ją włączoną, a gibbonowcy mogą sobie tymczasowo włączać na czas turniejów klasycznych.
Dawid
Arcymistrz
wczoraj, 16:18
1.0
Informacyjnie kilka kwestii: 1. Kody konkursowe wróciły do zasad ogólnych turniejów, zatem są elementem obligatoryjnym, tak jak to było od zawsze na PC. Oczywiście przewidziano wyjątki. 😉 2. Na listach przeszliśmy domyślnie na nicki, ale nadal można sobie włączyć imię i nazwisko w ustawieniach. 3. Jako że przeskakaliśmy porządnie klasykiem połowę skoczni, rankingi klasyczne zaczęły być uwzględniane do rang (brane jest pod uwagę korzystniejsze miejsce na danej skoczni). Wystarczy dodać skok, żeby ranga się przeliczyła.
Odpowiedz