ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🛠️Rozwój strony

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
0.0
@Darek, to pierwsze też bym chciał, ale trochę zabawy z tym, żeby działało sprawnie. Na razie tworzą się inne rzeczy. 😎
0.0
@Dawid, pytanie odnośnie strzałek w turnieju, czy wrócą. I propozycja stworzenia podstrony "top100 skoków" lub top 50 dla każdego konkursu. 🤔 Może być ciekawe
0.0
@Darek, dalszy rozwój uzależniam od własnych turniejów, a jakoś tłumów nie widać. 😁 Strzałki wróciły na dole, tylko chyba nie działają najlepiej, kiedyś poprawię.
1.0
@Dawid, przecież Jcoob zorganizował własny turniej😉 Chyba fajne było by w turniejach dodać ranking medalistów?🤔
0.0
@Darek, fajne i pewnie nie tylko to, gorzej z robieniem tego. 😁
0.0
Hmm, co robię nie tak, że każe mi te pola uzupełniać?🤔
1.0
@jcoob, te pola są teraz wymagane na PC. Zapomniałem o tabletach, poprawione. 👍
1.0
@Dawid, thx! Jeszcze jedna rozkmina, zauważyłem, że np. na 🇷🇺RUS jeden user, być może na próbę, zrobił zamknięty turniej, i zakończył się bez żadnych zgłoszonych skoków. Mimo to konkurs ten figuruje na liście rozegranych konkursów. Stąd sugestia, żeby archiwizowane były tylko konkursy z otwartych turniejów, i tylko takie, w których wzięło minimum 2 osoby. Podgląd do archiwum turniejów zamkniętych mogliby mieć tylko ich uczestnicy. Ma to sens?
1.0
@jcoob, to mógł być protest polityczny🤔 zawody w rosji mimo braku zgłoszonych zawodników przebiegły szybko i sprawnie🤣 zbojkotowani
1.0
@jcoob, wszystkie zaakceptowane turnieje są widoczne na liście aktywnych i w archiwum. Na stronie skoczni powinny być oczywiście tylko otwarte turnieje i przede wszystkim zaakceptowane. 👍
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇱🇹LIT 167,57 m🥈📱 Dawid Glinka «» 🇱🇹LIT 167,18 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇫🇮FIN 118,02 m🥇📱 Dawid Glinka «»