ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🛠️Rozwój strony

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
0.0
@Darek, fajne pomysły, można też dodać wykres zmian miejsc zawodnika w konkursie. Zapisane. 👍
1.0
@Dawid, myślę, że przy "plusowaniu" komentarzy, można zrobić skok co 1.0 zamiast 0.1😉
1.0
@jcoob, dostałeś odemnie 0.1 <-- za ten pomyśł👍😅
1.0
@jcoob, tak chyba miało być, tylko przy 10.0 robi się problem. Z drugiej strony wymagałoby to głosów prawie wszystkich aktywnych użytkowników, co póki co nam chyba nie grozi. 😆 Też mi to trochę nie pasowało, zmienione. I takie sugestie mi się podobają, krótko i po robocie. @Darek, ucz się. 🤣
1.0
@Dawid, zapisane na liście do zrobienia na kiedyśtam😉😂
1.0
@Dawid, hmm, ja nie wiem czy się coś w matematyce pozmieniało od moich czasów szkolnych. Ale jeśli dobrze liczę to 21+7+5 daje 33. To by znaczyło że mam 33 medale klasykiem na 32 skoczniach🤔 Chyba dopisało mi nowe złoto za 🇦🇺AUS, nie kasując brązu, jeśli tak to się samo pewnie o 20:00 naprawi. Ale awaryjnie zgłaszam.
0.0
@Dawid tak z ciekawosci, te opisy pod nickiem to tak arbitralnie czy wg totala? w sensie czy 5470 jest na legende, 5460 na arcymistrza, 5450 na mistrza itd czy nie ma w tym glebszej logiki? 😄
1.0
@Darek, grunt, że się naprawiło. 😅 @Arek, warto czytać newsy. 😉
0.0
A może być tak dodać statystykę najlepszych totali na danej skoczni w konkursach? Z rozróżnieniem na gibbo i klasyka?
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇱🇹LIT 167,57 m🥈📱 Dawid Glinka «» 🇱🇹LIT 167,18 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇫🇮FIN 118,02 m🥇📱 Dawid Glinka «»