ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🛠️Rozwój strony

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
0.0
Doszła jeszcze jedna ranga – Skoczek. Przy obecnych rankingach dojście do niej to w zasadzie minimum aktywności, ale na zachętę jest ok imo. Jakby ktoś miał uwagi co do tych rang czy widziałby to inaczej, pisać śmiało.
1.0
@Darek, @Dawid https://megawrzuta.pl/download/0f5e847632be60ac077600f7f33e0c64.html Tam sporo tego - możecie nawet dorzucić klasyfikację SHORT JUMP :)
0.0
@Domin, dzięki, no można by wreszcie pomyśleć o shortach. Kiedyś już nawet była taka zakładka, ale chwilowo na rok usunąłem, by skupić się na innych rzeczach. 😀
2.0
Jeszcze jeden drobny bug zidentyfikowałem: Przykładowo na podstronce https://dsj2.pl/rekordy/estonia/Jakub-Bastek/mobile/classic po kliknięciu 🇪🇪EST K155 przechodzi się do https://dsj2.pl/rekordy/estonia/classic, a powinno być chyba https://dsj2.pl/rekordy/estonia/mobile/classic
0.0
@jcoob, racja, poprawię. 👍 @Darek, kojarzysz może, czy skoki na spatchowanej 2.0 lub 2.1 powinny działać na 2.1p? Odpaliłem powtórki ze 🇸🇮SLO i są jakieś zupełnie inne skoki, te na polskich skoczniach są ok. Chyba że to wina tej innej 🇸🇮SLO na KŚ.
0.0
@Dawid, usunalem poprzedni post bo go edytowac cos nie moglem(zwieszal steone przy edycji) no ogolem ta kś250 z racji dłuższego rozbiegu+ występowania w obu wersjach gry(w sensie bycia identyfikowana jako ta sama skocznia) ma problem Jak kiedyś pisałem w repie jest zapis inputów korelujących z klatką/cyklem/czasem repa(ktores z tych). Dłuższy rozbieg = dłuższy czas najazdu, i na odwrot powiedzmy że czas do wybicia na zwykłej k250to x, a na 2.1p to x+p. Więc jeśli skok jest z 2.1p k250 i odpalimy go na zwykłym k250 - to skoczek wybije się po x+p, co z racji krótszego najazdu sprawi że się wybije już po minięciu progu. I odwrotnie. I tu warto pamiętać - skoczek jeśli mina prog całkowicie i wybija sie z powietrza - to szybka gleba i po skoku. Ale jesli wybija sie przed progiem - to gdzies doleci w miare sensownie. Tylko tez - kazdy ruch myszki w trakcie skoku jest skorelowany z czasem, a wiatr zalezny od wybicia. Wiec mamy wtedy inny wiatr, inna predkosc i wysokosc przed zbyt szybkie wybicie, wiec kontry sa nietrafione, parabola inna i prawdopodobnie bedzie gleba - chyba ze oryginalny skok byl bardzo skrocony to jest szansa ze skoczek wyladuje. Co ciekawe po wyjsciu z repa gra pokarze nam odleglosc z wlasnie odtworzonego skoku(w sensie z tego co stworzyla odtwarzajac repa). Ale jesli wyjdzie sie z repa i do niego wroci - to juz bedzie pusalo spowrotem oryginalna odleglosc skoku. -dzieki temu bledowi mozna podstawiac wiatr edytorem do skoku i sprawdzac odleglosc(bo na pc oryginalnie poda tylko metry bez cm, ale korzystajac z tego bugu ma sie juz pelną długość skoku) Tak w formie ciekawostki, na edytorze stalego wiateu da sie zepsuc rep - przy bardzo długim(nie mylić z dalekim) skoku - bo jest określona liczba bloków w repie przeznaczona na inputy - i chyba się zaczynaja nadpisywac od 1 bloku, jesli zapelniono juz kazdy blok, albo cos innego sie pierdzieli - no ale w rwpie skoczek nie rusza jak to sie stanie, lub ruszy ale sie nie wybije.
0.0
@Darek, był czasami problem z przeładowaniem przy edycji, już poprawiłem. Dzięki za wyjaśnienie, ta odległość jak w obejrzanym skoku po wyjściu z powtórki, kiedy wcześniej spisywałem inną odległość, dała mi początkowo niezły mindfuck. 😆
1.0
@Dawid, no jest to z leksza dziwne. Sam tak mialem jak Grzywa sie do mnie odezwal po powrocie i podeslal mi pb jakiegos typa z turnieju w którym rywalizowali - bo wiele osob ktore wypłynęły kilka lat po EZW - na nieswiadomce o roznicy skoczni w wersjach, bragowała ze "niecały metr/pół metra od rekordu Romka Karwata". No i odpalam repa a tam lipa jakas. Opisałem najpierw ze to chyba na edytorze wiatru😅😅😅 Przez ta akcje mialem na kanale filmik z różnica miedzy ta sama skocznia na różnych wersjach, co by to sprostowac. btw, usunalem kanal dawno - ale moge go przywrocic i to pobrac, albo nagrac na nowo - i by mozna to na YT DSJ 2 pl wrzucic - znam Twoje podejscie do angaxowania sie na YT. Ale Ogolem myslalem o jakims rozwoju kabalu YT strony. Robic nagran z zawodow niezbyt mam czas - ale moze Konrad/Arek/Kuba/czasem ja, znależlibysmy czasem czas na chociaż nagranie nowych UWR/UWRC. Po nazwie kanału by promocja szla dużo lepiej niz np jak u mnie na kanale - mialem wrzucone pelno moich UWRC i dawalem w opisie link do strony, czesto czulosc na jakiej skakalem, ze wersja mobilna- to nawet w nazwie filmu bylo. A wiekszosc pytan byla o to czy PC czy Mobile i o czulosc. Nie wiem jak reszta osob majacych kanał na YT się na to zapatruje - dla mnie to było męczące i niepotrzebne w pewnym sensie. Jeśli reszta ma tak samo - nie widzę problemu w np. tym - skoro i tak i tak musieli by nagrać skok na swój kanał, czemu nie mieli by nagrabego filmu no udostepnic na forum i ktos by to wrzucał na kanał dsj2.pl / czy cos w tym stylu🤔
0.0
@Darek, na pewno kanał strony z jakimiś kompilacjami byłby fajną opcją, tylko pewnie mało komu chciałoby się tworzyć na nie swój kanał, trzeba by było ogarnąć, że tworzy się NASZ kanał dla dobra wspólnego. 😀 Ja niestety czasowo nie wyrobię, i tak już strona pochłania go za dużo. Wgl dzięki za przypomnienie, muszę kiedyś wrzucić parę moich skoków, bo jakby dsj2.com padło, to po powtórkach.
0.0
@Dawid, no jak Jussiemu serwer padnie to padaka... No by się Arek, Kuba, konrad musieli wypowiedzieć👍
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇱🇹LIT 167,57 m🥈📱 Dawid Glinka «» 🇱🇹LIT 167,18 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇫🇮FIN 118,02 m🥇📱 Dawid Glinka «»