ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🛠️Rozwój strony

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
0.0
@Darek, oj było jeszcze trochę błędów, dobrze, że zacząłem sprawdzać skoki Adama (Wy nawet byście nie mogli). Pewnie jeszcze wyjdą z czasem. 😅
0.0
@Darek, @jcoob, można jeszcze sprawdzić przypisywanie do konta, ostatni skok Abramelina (widać też po domyślnym avatarze). Zalecam wszystkim ściąganie swoich skoków co jakiś czas (opcja w profilu), jak wiadomo do tej pory każda strona o DSJ2 kończyła kiedyś swój żywot. 😉
0.0
@Dawid, bangla przypisywanie👍🏿
1.0
Zgłaszam pomysł na ficzer na liście rekordów. Sortowanie😃 Propozycja możliwości sortowania: - domyślne - kolejność jak w grze - wg punktu K, od najmniejszej do największej i/lub odwrotnie - wg odległości rekordu, os najkrótszego do najdłuższego i/lub odwrotnie - wg daty pobicia, od najstarszego do najnowszego i/lub odwrotnie
0.0
@jcoob, o, w sumie oczywiste i też proste przy obecnych filtrach, wkrótce dodam. Na razie ogarniam rekordy PC, a sytuacja jest tu, delikatnie mówiąc, skomplikowana. 😁 Pewne jest, że pod ostatnimi są skoki na patchu, które trzeba sprawdzić ręcznie, bo nie miały odległości w nazwach. Daty można pominąć, zrobi się ew. później automatycznie, jakby @grzywa ogarnął sczytywanie z pliku.
0.0
@Dawid, co by nie odpalać gry zeby ogarnąć odległość przy spaczowanych skokach, można otworzyć stronę AdikaAB i kopiuj wklej z listy rekordów robić🤔 nie wiem czy tam dat nie ma na widoku - to odrazu też można by wklepywać bez odpalania gry🤔 Ja w sumie miałem kiedyś też folder z pozanywanymi klasycznie tymi skokami, ale poszło się ebać + moje nowsze repy, jak usunąłem DSJ z dysku😑
0.0
@Dawid, fajnie listy rekordow z pc sie prezentuja, tylko nie wiem czy to "bez EZW" nie jest zbyt sugestywne, w sensie ze sugeruje to troche ze skoki z innych list sa uskoczone z uzyciem EZW. Moze po prostu "przed EZW"?
0.0
@Darek, a faktycznie, w sumie robiłem podobnie z datami głównych rekordów ze strony Śmieciarza. 👍 Edit: tak, tak, ta kategoria będzie po raz kolejny zmieniana. 😆
0.0
Pany mody, jest bojowe zadanie. Trzeba poprzenosić skoki z kategorii „po EZW” do „przed EZW” na podstawie list ze strony Śmieciarza. Niestety tam są nicki, u nas imiona i nazwiska, ale jak nazwisko jest polskie i odległość się zgadza, to do przeniesienia (edycja skoku -> kategoria PC). Jakby każdy zrobił po 1 skoczni dziennie, byśmy się szybko uwinęli. 🇫🇮FIN, 🇨🇿CZE i 🇧🇾BLR zrobiona, 🇨🇭SUI nie ma w archiwum, pozostaje pewnie kiedyś przejrzeć daty skoków w powtórkach.
0.0
@Dawid, pozniej costam poklikam👍
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇱🇹LIT 167,57 m🥈📱 Dawid Glinka «» 🇱🇹LIT 167,18 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇫🇮FIN 118,02 m🥇📱 Dawid Glinka «»