ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🛠️Rozwój strony

0.0
@Dawid, nie ma problem, się zdarza najlepszym :) Z przyjemnością rozdałem moje nadprogramowe 100 pkt tym którzy bardziej na nie zasługiwali 😎
0.0
Hmm, próbuję dodać replay z 🇦🇹AUT K70 i nie wchodzi😕 https://replay.dsj2.com/gTZfjAhLbMqQ EDIT: zajebisty ficzer z podmienianiem skrótów nazw skoczni na linki😀 EDIT2: chyba poszło😃
0.0
@jcoob, już działa. 👍 Thx za info. Wynik małej reorganizacji w archiwum turniejów. 🙂
0.0
@Dawid, o, to podrzucam jednego pomysła, żeby na podstronie każdej skoczni, oprócz rekordów, top skoków itd. podlinkowane były wszystkie rozegrane konkursy na danej skoczni😀
0.0
@jcoob, dobry pomysł, i nawet nie nazbyt czasochłonny, poszło.
0.0
Do downloadu wleciały wreszcie jakieś dodatki dla PC, jak widać nie trzeba było mi co pół roku przypominać. 😁 Prośba o sprawdzenie, czy opis patcha się zgadza.
0.0
@Dawid, 👍 w sumie brakuje słowa "zmiennych" w opisie, a tak to git👍 Btw. Może dodamy jakieś oznaczenie dla wiadomych skokow z PC?
0.0
@Dariusz_Klimek, zmiennych w sensie, że można ustawiać zmienne wiatry? Z tego, co widziałem na YT, wiatr jest stały, ale chyba coś pisałeś o skrótach do zmiany jego siły w trakcie rozgrywki, o to chodzi? Co do skoków z PC, w planach jest podział na kilka „wersji” / kategorii: – rekordy przed EZW (czyli te ze strony Śmieciarza, która zawiesiła przyjmowanie w dniu wyjścia edytora), – rekordy z użyciem metody Andrzeja, – rekordy AI, – reszta (np. te z patchem). Uwagi mile widziane.
0.0
@Dawid, jeśli dobrze pamiętam ten patch(bo pytałeś o opis patcha do sprawdzenia, i w sumie tylko to sprawdzilem😅) chyba nie działa na zwykły edytor wiatrów(trzeba by przetestować), raczej zabezpieczał tylko przed EZW i o to mi chodziło👍 Co do podziału to przepraszam, wiem że uwagi mile widziane ale żadnych nie mam🥺 Edit. Akapit o edytorze z downloadu, wyciąłem bo już sprawdziłem i jest post niżej wszystko.
0.0
@Dawid, Elegancko - mamy tą najnowszą wersję. Opis z linka jest do starszej wersji. Naskrobałem takie coś na szkic lub wrzutkę : Najbardziej rozbudowany edytor "stałego" wiatru jaki powstał, autorstwa Mateusz Walendziuka ( https://www.youtube.com/@Mtik333 ) . Bardzo pomocny narzędzie treningowe - ponieważ dużo łatwiej wyłapywać własne błędy, oddając wiele skoków przy identycznym wietrze. Umożliwia : - ustalenie siły wiatru w przedziale 0-99 m/s - ustalenie kierunku wiatru (0 oznacza strzałkę w prawo, czyli by wiało "pod narty" musimy ustawić 180) - zmianę siły wiatru w trakcie skoku (przy użyciu hotkeya - domyślnie F6 by dodać wartość ustawioną na suwaku, F7 by obniżyć o wartość ustawioną na suwaku) - przyspieszenie skoczka o wartość ustaawioną na suwaku (domyślny hotkey pod F11) - podniesienie skoczka o wartość ustawioną na suwaku (domyślny hotkey F12) - aktywowanie i dezaktywowanie edycji wiatru w grze (domyślnie F11 / F12) - zmianę domyślnych hotkeysów na bardziej Nam pasujące Edytor wiatru i trainer do gry Deluxe Ski Jump 2. Do działania wymagane są następujące rzeczy: - system Windows (prawdopodobnie od Visty do 10 będą odpowiednie) - zainstalowana Java (JRE) w wersji 1.8 (dostępna do pobrania ze strony producenta : https://www.java.com/pl/download/manual.jsp )) - DOSBox (wspierane wersje: 0.74-3, 0.74-2, 0.74, 0.73) - Deluxe Ski Jump 2.1 (lub Deluxe Ski Jump 2.1P - wersja z polskimi skoczniami) * Po uruchomieniu edytora(DSJ 2 również musi być uruchomiony) kliknij "Wykryj DOSBox z DSJ 2", następnie ustal interesujące Cie parametry wiatru i aktywuj (przyciskiem lub hotkeyem) edytor. Wszystko gotowe, można skakać :) ** Jeśli chcemy obejrzeć replay skoku uskoczonego przy pomocy tego edytora, musimy oglądać go z włączonym i aktywnym edytorem(z identycznymi parametrami jak w momencie oddawania skoku). W przeciwnym razie skoczek napotka inny wiatr na rozbiegu(co da inną prędkość najazdową i minimalnie inne miejsce wybicia), jak i inny wiatr w locie - przez co skok będzie skrócony(wylądowany z wysoka) lub zakończy się upadkiem(ponieważ skoczek nie doleci do miejsca w którym zaczeliśmy lądować, z powodu zbyt słabego wiatru podstawionego przez grę). *** W przypadku naprawdę bardzo długich skoków(chodzi o czas trwania skoku, nie odległość), przy odtwarzaniu replaya skoczek się nie wybije, lub nie wystartuje z belki - nawet mimo włączonego i aktywnego edytora z odpowiednimi parametrami. Dzieje się tak ponieważ replaye z DSJ 2 mają określoną maksymalną wielkość, którą takim zbyt długim skokiem przekraczamy.
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇨🇭SUI 208,35 m🥉📱 Jakub Bastek «» 🇩🇰DEN 93,35 m🥇📱 Jakub Bastek «» 🇨🇿CZE 156,98 m🥇📱 Jakub Bastek «» 🇫🇮FIN 117,03 m🥉📱 Dawid Glinka «»