ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🛠️Rozwój strony

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
0.0
@Dawid, właśnie zobaczyłem, że mój PB na Rosji zniknął z listy najlepszych wyników (jest w TOP 10 skoków i w stylu klasycznym). Byłbym wdzięczny za zerknięcie, co się z nim stało 🙂
0.0
@konradpindur, zaginął w akcji, był dobrym skokiem. 🫡 A serio to ta naprawa podwójnej 🇮🇸ICL jednak coś nie tego, ale już powinno być ok.
0.0
@Dawid, też na pasku Abramelin, z 93.20 m a już 93.70 m dawno zrobił🤔 no coś nie tego tego
0.0
@Dariusz_Klimek, to samo, co kiedyś, dodał jako klasyk i przeliczyło jako UWRC. Jak ktoś doda coś nowego z 🇩🇰DEN, będzie git.
0.0
@Dawid, a to git, myslalem ze awaria bo mi sie kilka razy zapomnialo odznaczyc klasyka przy gibbo z 🇩🇰DEN a wszystko było ok, to myślałem że ten problem już nie istnieje👍
0.0
@Dawid, coś tak mi nie pasowało że mam za dużo pkt w dowolnym, i sprawdziłem 🇮🇸ISL - dalej na podium jesteśmy tam ja, moje gibbonowe alter ego i Ty🤷‍♂️
0.0
Dodaję ostatnio klasyki, żeby uzupełnić profil i jest jeden błąd. W moim profilu clasic nie wyświetla się 🇵🇱POL (91.86 m), tak jakbym w ogóle tam nie miał skoku klasykiem, a wysłałem wczoraj i na innych planszach ten wynik widać. Co ciekawe późniejsze skoki na innych skoczniach się aktualizują prawidłowo. Może wysłać jeszcze raz?
0.0
@Abramelin, zapewne dodałeś niezalogowany i nie przypisał się do profilu, poprawiłem.
0.0
@Dawid, w sumie możliwe, czasem wylogowuje mi się z fona. Dzięki :)
0.0
🇮🇸ISL - dalej na podium jesteśmy tam ja, moje gibbonowe alter ego i Ty @Dariusz_Klimek, właśnie niedawno to dostrzegłem i se myślę, jakim cudem tego nie zauważyłeś i nie napisałeś. 😆 Totalnie mi umknął komentarz, już powinno być ok. Prawie wszyscy dostali dodatkowe punkty.
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇱🇹LIT 167,57 m🥈📱 Dawid Glinka «» 🇱🇹LIT 167,18 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇫🇮FIN 118,02 m🥇📱 Dawid Glinka «»