ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🛠️Rozwój strony

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
Darek
Arcymistrz
13.03.2023, 20:03
0.0
@Abramelin, niestety stare skoki są w większości nieprzeklikiwalne. Z tego co czytałem to będziemy mieć możliwość zmiany stylu skoki z poziomu strony za jakiś czas więc z tym git 👍 tylko wolałem zgłosić Dawidowi ten brak pozycji(#x) bo to chyba jakiś błąd. Przy moim 🇳🇱NED "na profilu" też mam brak pozycji bo UWRC jest nieprzypisane do profilu - ale w tym wypadku jak się wejdzie na podstronę klasyków na 🇳🇱NED, to tam jest już moje faktyczne PB - więc to ma prawo się wykrzaczac. Z tym Twoim 🇸🇮SLO to albo źle popatrzyłem, albo na profilu i na podstronie klasyków 🇸🇮SLO masz jako PB ten sam skok więc zdziwił mnie brak pozycji na Twoim profilu i się zastanawiam czy masz za to w ogóle punkty do klasyfikacji policzone -Tak już odbijając od tego czy to Twoje faktyczne PB klasykiem czy nie.👍 Z resetem szkoda, też robiłem. No cóż - takie życie.
Dawid
Arcymistrz
14.03.2023, 14:14
0.0
W profilu są tylko skoki przypisane do konta. Jeśli PB jest nieprzypisane, to będzie się wyświetlał poprzedni skok już bez określonego miejsca (bo nie ma go w rankingu skoczni). Na stronie skoczni wyniki nadal są tylko wg nazwy podawanej w formularzu. Jeśli zdarzy się dodanie na niezalogowaniu (zwłaszcza PB i chcecie mieć w profilu), trzeba mi zgłosić. Stare skoki powinny być edytowalne, jeśli są przypisane do konta i edytujecie zalogowani (dodałem to niedawno). Większość skoków powinna być przypisana. @Abramelin, nie musisz zgrywać na telefon, żeby dodać ponownie (jeśli o to Ci chodziło), wystarczy na stronie przytrzymać palcem na odległość i skopiować link, i wkleić do formularza. Chyba że chodzi też o jakieś skoki niewidoczne już na stronie. @Dariusz_Klimek: z tego co widziałem, przez dłuższy czas dodawałeś bez konta, więc przyjąłem, że tak Ci pasuje. Rozumiem, że jednak chcesz mieć te skoki w profilu?
Darek
Arcymistrz
14.03.2023, 18:53
0.0
@Dawid, aha...🤔 Czyli skok na 284.83 m klasykiem widoczny na profilu abramelina, to inny skok niż 284.83 m widoczny w rankingu klasyków na 🇸🇮SLO bo różnią się odlegloscia? I dlatego na profilu abramelina przy PB klasykiem wynoszącym 284.83 m nie ma podanego hasztagu i miejsca? I tam nie ma żadnego błędu. Dziwnie ale ok, whatever👍 A co do moich skoków to obojetnie🤷‍♂️
Dawid
Arcymistrz
14.03.2023, 22:40
0.0
@Dariusz_Klimek: brawo, o to właśnie chodzi – nie musi być miło, ale przynajmniej konkretnie i wiadomo, co jest nie tak. Ja często czegoś nie doczytam, nie ogarnę, zapomnę. Podejrzewam, że @Abramelin wrzucił bez klasyka i tak mu przeliczyło ranking skoku. A że był to ostatni wrzucony skok na 🇸🇮SLO, to nie było okazji do przeliczenia po edycji na klasyk. Niech ktoś wrzuci coś na 🇸🇮SLO, to się naprawi. 😁
Darek
Arcymistrz
15.03.2023, 00:09
0.0
@Dawid, 👌 kurtuazja zabija funkcjonalność👍 wiadomo, masz sporo na glowie jako admin - szczegolnie ze ciagle rozwijasz strone. Resetowałem tel to pewnie niedługo poskacze 🇸🇮SLO , może coś wpadnie do wrzucenia👍 Edit. Btw - na stronie aktualnosci podaje inne liczby(na ten moment np o 22 komentarze mniej i o 5 wiecej osob online+ Ty tam teraz jestes niby online) niz na innych podstronach🤔 to nie przez ten myk do opozniania wyswietlania tam komentarzy i skokow? Btw. W kwestii zapominania to jesli nie zapisales sobie linkow co kiedys wrzucalem (wywiady, stare steony z web archives) to powinny tu byc kolo 10 strony.
Dawid
Arcymistrz
15.03.2023, 23:42
0.0
@Dariusz_Klimek, strona główna apki siedzi w cache, aktualizuje się, jak wgrywam coś nowego, czyli nie za często. 🙂 Może kiedyś to ogarnę inaczej. Twoje posty mam do przejrzenia, są chyba od 1. strony i specjalnie je tu wydzieliłem z ogólnego. Trzeba się w końcu zebrać, bo jednak sporo się narobiłeś.
Darek
Arcymistrz
16.03.2023, 06:58
0.0
@Dawid, # na slo naprawiony👍 A tak sobie przemyślałem z tymi skokami nieprofilowymi - 5432.22 już jest, 1.37 do totalu Gawła brakuje tylko i az, jeśli mi się kiedyś uda to przeskoczyć to pewnie minimalnie🤷‍♂️ to bez presji czasowej kiedyś byś mógł przypisać mi te skoki do profilu👍
Darek
Arcymistrz
28.03.2023, 10:43
0.0
@Dawid, Tak mnie naszedło że może oprócz "wspólnego" tematu na forum dla low windów, może warto by kiedyś zrobić każdemu na profilu cos w stylu komentarzy - tak zeby kazdy mogl tam wrzucic swoje lowwindy/skoki na punkty/shorty - tez te ktore personalnie się podobają, ale nie są aż tak istotne dla Mobilki żeby np, w przypadku skoku na pkt zakładać dla nich nowy temat na forum?🤔 Tak mnie naszlo bo musialem resetowac tel do fabrycznych, i wszystkie repy z tel poszly w pizdu🤷‍♂️ niby sa wrzucone na strone - ale bez męczenia Cie o zrzut + przeglądania wszystkich repow z danej skoczni(ktore to lowwind i najlepszy skok na pkt po odległości nie skojarze za cholere) nie ma szans na znalezienie tych skoków. Tak by sobie każdy mógł wrzucić link do repa + opis u siebie i po problemie🤔 btw. graty za awans na 2 miejsce w klasyfikacji rekordzistow klasykiem🔥🔥🔥
Darek
Arcymistrz
31.03.2023, 01:14
0.0
@Dawid, jestem na 2 pierwszych miejscach na 🇮🇸ISL🤔 1. 214.89 m gibbonem ja 1. 214.89 m klasykiem ja 3. 214.88 m gibbonem Ty +W dziale rekordy islandia jest 2x 🤔 w sumie dzieki temu wyprzedzilismy PC'towcow z totalem 5692,49 m 🔥😂 🤷‍♂️ Nie wiem jak to jest że zawsze ja zgliczuje strone😅 Btw na pasku jest icl a gra repy zapisuje rec-isl🤔
Dawid
Arcymistrz
01.04.2023, 16:18
0.0
@Dariusz_Klimek, jakby więcej osób zgłosiło taką potrzebę, to czemu nie. Na szybko mógłbym dodać np. jakieś dodatkowe pole na komentarz do skoku widoczny na zrzucie. Co do 🇮🇸ICL, po prostu nie powielamy błędu. 😆
Odpowiedz