ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🛠️Rozwój strony

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
0.0
@Dariusz_Klimek, taki był plan, ale zajęło trochę dłużej niż przewidywałem. 😁 Postaram się dodać chociaż do wykazu, bo to skrypt generuje. PS. Ankiety powinny być już edytowalne.
0.0
@Dariusz_Klimek, mówisz – masz. 👍😁
0.0
Zmieniłem pliki wersji PC w downloadzie, aby gra wyświetlała się na pełnym ekranie. Dodałem też info o 4:3, jakby ktoś wolał. Mam nadzieję, że hula. 👍
0.0
@Dawid, tak se myślę, może dałoby radę dodać jakiś rzucający się w oczy komunikat „Dodajesz jako niezalogowany” w formularzu wysyłania skoków? Chyba że od razu wyłączyć możliwość dodawania na niezalogowanym, wszyscy co mają mieć konta, to chyba już mają😀 A i druga propozycja, żeby w zakładce „Total length” wyświetlały się tylko totale graczy, którzy wrzucili komplet skoków. Total bez kompletu w sumie nic nie mówi o graczu, więc wydaje się, że nie ma potrzeby go wyświetlać🙂
0.0
@jcoob, dobry pomysł, w sumie myślałem, że tak już jest (widocznie dałem tylko przy dodawaniu komentarza). Jeśli jednak większość niezalogowanych dodań jest przez opcję w grze (posiadacze apki DSJ2.pl), to tam skok leci od razu na stronę i „już po ptokach”, trzeba interwencji administratorskiej. Zamierzam niedługo dodać opcje moderatorskie skoków, to będziemy mogli je łatwo poprawiać z poziomu strony. 👍 No nie ukrywam, że dopuszczanie „nie-kont” trochę komplikuje ogarnianie skryptów, ale też chyba nie chcę za bardzo wymuszać rejestracji, bo i nieraz wkurzało mnie to na innych stronach. 😄 A czasem jednak zdarzają się jeszcze dodania bez konta, ostatnio nawet doczekaliśmy się 2 skoków z zagranicy. 😮😀 W kwestii TL, faktycznie nie ma zbytnio sensu wyświetlać niepełnych. 👍
0.0
Nieźle przekłamane te staty, większość boty. Od jutra będzie bardziej miarodajnie, tymczasem liczba dzisiejszych odwiedzin będzie maleć. 🙂
0.0
@Dawid, zauważyłem że na profilu Abramelina w rekordach klasykiem na 🇸🇮SLO nie ma podanego miejsca które zajmuje🤔 ja tak mam na 🇳🇱NED i 🇸🇪SWE klasykiem (bo te PB mam nie przypisane do konta). Tylko kurcze to 🇸🇮SLO u Niego na stronie profilowej to chyba Jego PB klasykiem🤷‍♂️
0.0
Większość moich starszych rekordów jest klasykiem, niestety chociaż próbowałem wgrać te skoki jeszcze oznaczając jako klasyk, to po kilku nieudanych próbach odpuściłem.. teraz to już w ogóle nie mam takiej możliwości, bo po totalnym resecie telefonu nie mam tych starych powtórek.. chyba, że zgrałbym je ze stronki, a potem wrzucił znów, ale to trochę od d*** strony ;) zresztą nie działało..
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇱🇹LIT 167,57 m🥈📱 Dawid Glinka «» 🇱🇹LIT 167,18 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇫🇮FIN 118,02 m🥇📱 Dawid Glinka «»