ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🛠️Rozwój strony

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
0.0
@Dariusz_Klimek, jak najbardziej, jpg był tylko przykładowo. 👍
0.0
@jcoob, @Dariusz_Klimek, jakby się Wam nudziło i mielibyście wenę, to na stronie turniejowej jest możliwość dodawania relacji z konkursów. Prośba jedynie jakby co o wcześniejsze info, żeby 3 osoby naraz nie pisały. 😁
0.0
@Dawid, ja chętnie napiszę relację jak tylko mi trochę weny literackiej wjedzie😆 Zacznę od najświeższych i będę się cofał w czasie, mam nadzieję, że co nieco będę sobie w stanie przypomnieć w temacie przebiegu konkursów😃
0.0
@jcoob, rozumiem, sam mam często problem sklecić parę zdań na start konkursu. 😆 Myślę, że starszymi nie ma co już się kłopotać. Po prostu jak ktoś z nas będzie miał wenę na dany konkurs, to super, a jak nie będzie relacji, to też nic się nie stanie. Ale nie ukrywam, że lubiłem czytać Twoje podsumowania. 😀 PS. Niedługo powinno się pojawić przy listach pole z datą, co umożliwi przeglądanie sytuacji na dany moment. Powinno nieco ułatwić ew. relacjonowanie.
0.0
Nie Kuba fajnie pisze👍 ja sie za bardzo rozpisuje😅 @Dawid, przenoszac rozmowe z 🇯🇵JPN - raczej jest git jak jest. Gdybym te 235+ wrzucil najpierw jako gibbony, to pozniej i tak moglbym je juz po konkursie przeklikac zmieniajac kolejnosc🤷‍♂️ takze ograniczenie do 1 zmiany nic nie zabezpieczy, a może dołożyć roboty Tobie jak ktoś zły skok przeklika omyłkowo😔
0.0
@Dariusz_Klimek, racja i póki za klasyka nie ma punktów, to ma raczej małe znaczenie. Jak będą konkursy tylko klasyczne, to trzeba będzie pomyśleć, żeby nie było jakichś incydentów. 😀
0.0
@Dawid, chapeau bas za te statsy na głównej! ultraciekawy content, będę jeszcze długo to przeglądał i podziwiał, nie tylko od strony merytorycznej, ale i graficznie nie dało się tego zrobić lepiej. Dzięki za taką niespodziankę😃 BTW. dodałem relację z 🇯🇵JPN, wrzuciła się? Bo nie widzę na stronie konkursowej
0.0
@jcoob, miło, że ktoś zauważył, dzięki. 😁 No musiałem w końcu te wykresy ogarnąć, bo będę chciał je dodać tu i ówdzie. Relacja niestety nie dodała się. Już widzę, co zjebałem, powinno działać. Jeśli straciłeś tekst, to sorka. 😥 Jeśli masz nadal otwartą stronę konkursu bezpośrednio po dodaniu, kliknij „odśwież”, to powinno ponownie wysłać ten sam formularz. „Wstecz” też powinno pokazać formularz z tekstem.
0.0
Zdecydowanie widać napracowanko💪 No to chyba poszło😆 ale napiszę jutro jeszcze raz, pamiętam treść😉
0.0
@Dawid, a widze ze nie wyslalo mi sie🙆‍♂️ Streszczajac, fajne te podsumowania👍 dla UWRC tez beda zmiany rekordow itp?🤔 Ale czaje ze to sporo roboty to nie naciskam😉
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇱🇹LIT 167,57 m🥈📱 Dawid Glinka «» 🇱🇹LIT 167,18 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇫🇮FIN 118,02 m🥇📱 Dawid Glinka «»