ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: 🛠️Rozwój strony

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
0.0
@Dawid, nie wiesza, więc zdecydowanie lepiej, thx👍 Choć klatkuje przy scrollowaniu, ale to mi nie przeszkadza
0.0
@Dawid, wszedłem jeszcze raz i jednak znów się wysypało, na telefonie też są problemy z działaniem stronki😑
0.0
@jcoob, dzięki za info, Safari?
0.0
No na safari to średnio w śnieżyce chyba🤔 niby można ale zwierzeta pochowane🪦 przed zimnem🤷‍♂️ A tak rili u mnie ok👍
0.0
@Dawid, taak, Safari. jakiś problem jest na aplu, bo ipad zwiesił mi się tak, że jedyne co dało się zrobić to zrestartować na twardo
0.0
@jcoob, ech, chyba nie zliczę, ile miałem problemów z tą przeglądarką przy różnych stronach. Wyłączyłem śnieg dla Safari, bo jak też słusznie Darek zauważył, średnio jest sens i pewnie się broni. 😆
0.0
@Dawid, Safari mentalnie utkwiło w innej strefie klimatycznej😃 Dzięki!
0.0
Udalo mi sie zsafarić chroma🤔 strona troche tnie jak sie tako zrobi : https://youtube.com/shorts/cT0XFpcOeeE?feature=share Edit. Na kazdej podstronie tak wyskakuje na bok troszke
0.0
@Dariusz_Klimek, właśnie sam chciałbym wiedzieć, czemu to tak wyłazi. 😆 Zmniejszyłem jeszcze opady śniegu, może pomoże na cięcie. A kursywa na razie zajęta na cytat (zmieniłem na [ q] i działają oba), muszę to najpierw ogarnąć w bazie.
0.0
@Dawid, a jest opcja obrazków png? Mi screenshoty w png leca🤷‍♂️
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇱🇹LIT 167,57 m🥈📱 Dawid Glinka «» 🇱🇹LIT 167,18 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇫🇮FIN 118,02 m🥇📱 Dawid Glinka «»