ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: Skok roku 2022 – runda II

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
Strona:
0.0
Zaglosowane 💪
0.0
@Domin, elo elo, dzięki za głosy. 👍 Tylko 8 użytkowników zagłosowało jak dotąd, więc wybór zawsze będzie bardziej „reprezentatywny”.
0.0
No i mamy to😀 Czy finał będziemy głosować na jeden skok z 10 (a w zasadzie w myśl postulatów z dyskusji turniejowej - 11😃), czy będziemy robić ranking?
0.0
@jcoob, według mnie głosowanie na jeden skok, choć cholernie trudne, będzie jednak łatwiejsze od tworzenia rankingu. Sądzę, że ilość głosów w ankiecie na dane skoki będzie najlepszym rankingiem. Choć nie powiem, chciałbym zobaczyć tygodniowe spory nad tym, dlaczego 107.00 m na Kazachstanie zasługuje lub nie zasługuje na lepsze miejsce od 289.19 m na Słowenii 😄
0.0
Myślałem o głosowaniu na 3 skoki.
0.0
#3Głosy - to jestem na tak👍 #SkokZPrzepowiedni - Co do skoku roku i Dawidowego Kosmosu to ważnym pytaniem jest to,( z racji ze może do Nas dołączyć zawsze jakis ninja jumper który skacze w innym gronie. i moze tu wpaść za np 3 lata, majac wiele ponad rocznych PB - i co z nimi wtedy? 300 metrów bez udzialu w konkursie bo za późno zgłoszone?🤔 No nie wiem, nie wiem) ...Pytania co uznajemy za datę skoku uprawniającą do udziału w konkursie na dany rok. Jeśli date oddania skoku - to skok leci do 2022, jeśli jeśli datę dodania skoku również(bo był dodany ale ukryty), jeśli natomiast faktyczną datę publikacji do definitywnie jest to skok na rok 2023 bo ujawnił się 01.01.2023 o ± 20🤷‍♂️ Jeśli skok spełnia kryteria na 23 to wrocimy do Niego za rok, jeśli na 22 to patrząc na liczbę chętnych do nominacji pozaeliminacyjnej, nie widzę przeszkód by top 10 było 11 skokowe w tym roku✌️
0.0
@Dariusz_Klimek, czyli wychodzi na to, że sam się wkopałem. 😂 No ja też byłbym za tym, żeby już sobie nie robić kłopotu z nim, w końcu nie on jedyny dobry byłby poza topką. Ujawnienie od razu „i tak by nic nie dało”, bo było już po nominacjach, więc i tak skok musiałby dołączać na specjalnych prawach. Co do ninja z przyszłości, no też racja, aczkolwiek też chyba jest różnica między skokiem dodanym jeszcze w danym roku (tyle że nieujawnionym; kiedyś domyślnie wszystkie skoki turniejowe były ukryte do zakończenia, a że koniec był akurat w nowym roku...) przed finałem, a zgłoszonym rok po. 😁 Jako że to pierwszy plebiscyt i nie mamy jeszcze sztywnych reguł oraz że lud skaczący wyraża wolę zaliczenia, ja bym widział rozwiązanie kompromisowe, bliższe równym zasadom dla każdego skoku. Niech 5 osób do wieczora zgłosi po 1 skoku i zróbmy dogrywkę do środy. Na koniec tego roku będziemy już mądrzejsi i zrobimy nominacje dopiero w ostatnim tygodniu. 😉
0.0
Ja typuję 209,25 m 🇨🇭SUI. Swego czasu to był totalny rozpierdol, długo nikt nawet 208 nie powąchał. I to jeszcze klasykiem, w którym nadal miażdży. 💪
Strona:
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇱🇹LIT 167,57 m🥈📱 Dawid Glinka «» 🇱🇹LIT 167,18 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇫🇮FIN 118,02 m🥇📱 Dawid Glinka «»