ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: Trudność skoczni

Strona:
12
0.0
Chyba mnie zagiales Darku bo przedstawiles to w ten sposob ze nic dodac nic ujac, a ja za bardzo wzialem to tylko ze swojego punktu widzenia co nie zmienia faktu ze Dawid dal okejke wiec chyba ma podobne odczucia. No i nie musimy az tak powaznie podchodzic do tego tematu, ostatecznie to tylko i az ciekawostka 😄
0.0
Jesli moj wpis wyglada na emocjonalny to sorki, nie taka byla intencja, tylko mam taka przypadlosc ze chyba nie zawsze trafiam w przycisk wyslij🤷‍♂️ ten długi post to 3 podejście a poprzednie były równie długie, to widać po liczbie błędów że już troche wyebane miałem pisząc to po raz 3, to może i dobór słów nietrafiony 🫣😅😂🤣 tak jak koment na stronie turnieju z wynikami sprzed roku. No i ja tak się nauczyłem że lepiej wszystko na strzał wyłożyć, co by "wyprzedzić" ewentualne kontrargumenty i uniknąć niedopowiedzeń🧑‍🎓 A wracając do tematu - można tą ankietę machnąć, bo temat dość ciekawy i można zobaczyć co cała eskadra Lotnicza uważa za trudne🤷‍♂️
0.0
@Dariusz_Klimek, porównując z innymi skoczniami, to Chiny i Szwajcaria całkiem dobrze mi leżą, więc trafiłeś idealnie z oceną 😀 Generalnie uwielbiam skakać na mamutach, choć Węgry są bardzo wymagające i potrafią doprowadzić człowieka do szewskiej pasji 🙂 Jakbym miał wskazać najtrudniejsze skocznie dla mnie, to wytypowałbym Anglię, Słowację i Danię. Nie przepadam też za Czechami, ponieważ mam problem z wyczuciem odpowiedniego timingu na progu. Szwecję też uważam za dość trudną. Odnoszę wrażenie, że bok skoczni przysłania moment wybicia.
0.0
@Dariusz_Klimek, ankiety na stronie to fajny pomysł, ale czasowo obecnie raczej nie dam rady. Jak coś, to moje typy na trudne: 🇧🇾BLR K220, 🇨🇿CZE K135, 🇺🇸USA K130, 🇱🇻LAT K165, 🇭🇺HUN K180, 🇩🇰DEN K75, 🇱🇹LIT K145, 🇰🇷KOR K150. W sumie wyszła nam dyskusja na osobny temat i chyba to wydzielę.
0.0
@Dawid, no ja miałem założyć osobny temat jak znajde czas, także popieram👍 Edit: a sprawdzam czy edycja dziala. W sumie sa generatory ankiet, jak znajde czas i sie naucze obsługi to zrobie ankiete co by Cie odciążyć👍
0.0
Konrad, dużo zależy od tego jaki typ skoczni komu pasuje....wymiatasz na mamutach 💪to co tam robisz...czapki z głów 👍dla mnie to są trudne skocznie,. wolę małe szybkie....a btw skasowałbym Węgry i Szwajcarię 😉
Strona:
12
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇭🇺HUN 227,23 m🥇📱 Jakub Bastek «» 🇱🇹LIT 167,05 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇰🇿KZK 104,77 m🥈📱 Jakub Bastek «» 🇪🇪EST 184,76 m🥈📱 Jakub Bastek «»