ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: ŹLE OZNACZONE SKOKI 🧐

Strona:
0.0
Adam to tam aktualnie ma 218 ponad xD on to w ogole z 2/3 rekordow wysrubowal do jakiegos niewyobrazalnego poziomu
0.0
@Arek, jeśli masz te skoki przypisane do konta (a raczej tak, bo leciało hurtowo na podstawie wpisanej nazwy zawodnika), to będąc zalogowanym powinieneś móc zedytować. Jak nie pójdzie, daj znać. Swoją drogą widzę, że chyba niepotrzebnie zmniejszyłem częstość sprawdzania nowych skoków, bo sezon ogórkowy w pełni. 😆
0.0
@Arek, to ładnie😂 ja przestałem śledzić jak się dowiedziałem że na dosboxie nie da się trafić "w normalny sposób" tych najmocniej zmiennych seedów ( żadnego 0.5+)🤷‍♂️ no ale kazdy kto gra "na rekordy" wie że trzeba mieć mega skilla, dobry game plan na skocznie + baaardzo wysoką powtarzalność, żeby "wiatr życia" wykorzystać w taki sposób jak Adam i Dominik💪 Więc mega szacun dla Adama za robienie tego o co chodziło w społeczności PC - sprawdzanie faktycznych limitów skoczni korzystając z dostępnych patentów💪 Trochę szkoda że seedy nie są publicznie dostępne bo może inne byłe prosy by się skusili na powrót- no ale tu Ja, Domin i Adam za dużo do gadania nie mamy bo obiecaliśmy Odkrywcy że nie upublicznimy😔 Ciekawe ile na tel byśmy dali radę z seedami i spowalniaczem wycisnąć🤔
0.0
@Dawid, jaka forma opisywania źle wrzuconych skoków jest dla CB najwygodniejsza? Link do repa, odległość i skocznia? Sprawdziłem 3 skoki Piotrka z 🇨🇭SUI K170 i te 2 najdalsze to gibbo nie klasyki. Na 🇫🇮FIN K105 ostatni skok jest klasykiem nie gibbo. Troche tego będzie jak sie wszystko przejrzy.
0.0
@Dariusz_Klimek, dodałem edycję też ze strony skoczni. 👍
0.0
💪🔥👌 można by kiedyś dodać taką edycję każdemu, z ograniczeniem dla własnych skoków👍
Strona:
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇭🇺HUN 227,23 m🥇📱 Jakub Bastek «» 🇱🇹LIT 167,05 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇰🇿KZK 104,77 m🥈📱 Jakub Bastek «» 🇪🇪EST 184,76 m🥈📱 Jakub Bastek «»