ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: ŹLE OZNACZONE SKOKI 🧐

Możesz użyć znaku gwiazdki (*), by zastąpić część słowa. Np. „skok*” wyszuka wszystkie posty ze słowami: skok, skoki, skoków itp.
Strona:
Dawid
Legenda
04.01.2023, 10:49
0.0
@jcoob, thx, dzisiaj powinno wlecieć coś ciekawego na stronę główną. 😀
Arek
Arcymistrz
04.02.2023, 14:07
0.0
@Dawid prosba o podpiecie do profilu moich PB z Czech i Danii, teraz zauwazylem ze znowu sie nie dodaly 😅
Darek
Arcymistrz
07.03.2023, 08:45
0.0
@Dawid, widzę że przypisałes mi te nieszczęsne skoki widmo👍 ogółem w ramach feedbacku, to wrzuciłem je przez Świerzno zainstalowana operę gx na tel i było ok, ale mimo zaznaczonego klasyka na preferowany styl poszły jako gibbo(z przyzwyczajenia rozwijam menu i na bank był klasyk zaznaczony)🤔 że stroną na operze się trochę wieszała to się zalogowałem na chrome i tam chciałem przeklinać na klasyki i wtedy skoki zrobiły się na noname. Próbowałem przeklinać przez chrome i operę jeszcze raz, ale bez efektów(już po tym jak skoki zniknęły z listy startowej)🤔
Dawid
Legenda
08.03.2023, 11:43
0.0
@Dariusz_Klimek, pusta nazwa mogła się pojawić raczej tylko wtedy, gdy przy edycji pole na nazwę w formularzu było puste. Zablokowałem już edycję na pustą nazwę zawodnika.
Darek
Arcymistrz
07.04.2023, 03:32
0.0
Zaginione skoki klasykiem🙄 Może offtopic z leksza ale nie ma sensu zaśmiecać forum nowym, jednorazowym tematem. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - proszony o info w komentarzu👍 @Domin, 🇯🇵JPN - 235.9x 🇰🇿KZK - 104.0x @Arek, 🇫🇷FRA - 178.82 m
🇮🇸ICL - 213.50
🇷🇺RUS - 227.64 m
🇨🇳CHI - 243.10
🇧🇾BLR - 264.67 m
🇸🇮SLO - 287.46 m
🇩🇪GER - 134.15 m
🇮🇹ITA - 254.38 m
🇨🇦CAN - 206.08
Arek
Arcymistrz
07.04.2023, 08:01
0.0
🇸🇮SLO i 🇫🇷FRA sa tutaj na stronie tylko wrzucone zanim w ogole nastapil podzial na klasyki, wiec drugi raz nie moge tego zrobic. Musialby Dawid to recznie ogarnac 🇮🇸ISL - 213,5 przepadlo, ale znalazlem 213,32 m i wrzucilem wlasnie 🇷🇺RUS i 🇮🇹ITA wrzucone rowniez Reszta raczej przepadla, nie mam ani w grze, ani w zakladkach, ani w starym arkuszu, jedyna opcja to w konwersacji na fb ale to poszukam jak bede mial wiecej czasu Skok Domina na 🇯🇵JPN rowniez byl w arkuszu https://replay.dsj2.com/r/ckFoA7ry0JQE
Darek
Arcymistrz
07.04.2023, 08:20
0.0
@Dawid, tak Ci streszcze, Arka 178.82 m z 🇫🇷FRA i 287.46 m ze 🇸🇮SLO do przeklikania na klasyk + Skok Domina do wrzucenia:(klasyk z jpn) https://replay.dsj2.com/r/ckFoA7ry0JQE @Arek, o arkuszu to ja juz zapomnialem😅 Spoczko - sie nie pali + dzieki za szybka reakcje👌 Kurcze skacze sobie ger, wrzucam skok na strone i widze ze tez cos wrzucasz ale jeszcze nie przetworzone. Skacze dalej, costam wpadlo to wrzucam i widze ze 1 Twoj skok jest z 🇮🇸ISL... No widzac ile tego wrzucasz (myslalem ze wszystko isl bedzie) to sie w myslach juz pożegnałem z UWR😂😂😂 btw to isl Ci sie jako gibbo wrzucilo✌️
Arek
Arcymistrz
07.04.2023, 08:23
0.0
😄 pasuje to 215 w koncu zrobic, odkad skonczylismy sezon to mam chyba 9 skoczni zaznaczonych do skakania i jest tam 🇮🇸ISL, skacze tam gdzie pojawia sie akceptowalny wiatr tylko zaskakujaco czesto jest to 🇱🇻LAT 😉 a na Islandii nie trafilem ani jednego jeszcze ktory by sie na 215 nadawal Natomiast to ze aktualnie masz tam oba rekordy i to jeszcze z dokladnoscia co do cm to jest wielka sprawa, serio
Darek
Arcymistrz
07.04.2023, 09:43
0.0
@Arek, thx👍 w Islandii mówią mi Big Daddy D, przynajmniej dopóki ktoś 215 nie zrobi😂 W końcu się trafi wiater dobry i 215.5 wydaje się realne w Mobilu - więc kibicuje takiemu wynikowi👌 No a taka skocznia dziwna, chyba jedyna ktorej na PC w starych czasach Gibboniarze zbytnio nie mogli rozpracować. Dominik i Adam pewnie tam ten WR klasykowy przeskoczyli, jesli tak to trzeba by wiatry porownac żeby rozwikłać zagadkę co tam jest wydajniejsze🤷‍♂️ W sumie jakby lepiej mi powiało to klasykiem 215+ by było na bank🤔 dziwna skocznia, ale ogarniesz💪
Strona:
Odpowiedz