ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: ŹLE OZNACZONE SKOKI 🧐

Strona:
0.0
80.73 m z 🇦🇹AUT K70 Konrada to klasyk. Fajnie gdyby Dawid, Krzysztof i Piotrek napisali czy wszystkie ich skoki to klasyki - bo Dawid chyba mógłby przenieść wszystko grupowo🙂
0.0
Właśnie wczoraj wszystko zmieniłem Dawidowi. 🙂 A reszta chłopaków ma jeszcze sporo nieoznaczonych, tak że jak coś prośba właśnie o potwierdzenie. Jak konta wejdą pełną parą, będzie pełna kontrola.
0.0
@Dawid, dzięki. Parę skoczni m.in Korei, pomimo kilku prób nie chciało mi przepuścić na klasyka.
0.0
Piotrek i Krzysztof też mają same klasyki.
0.0
Chyba u Krzysztofa, albo Piotrka widziałem 1/3 skoki z gibbo kiedyś, choć pewien nie jestem. Ale na pewno łatwiej przeklikać kilka skoków spowrotem na Gibbo niż cała resztę znowu wrzucać jako klasyki a reszta co oglądałem to same klasyki🙂 @Dawid, good job, like always🤗👍✌️ @Dawid Meus, możliwe że np. wrzucałeś na wifi a za 2 razem na mobilnym necie, albo na odwrót. A dopóki konta nie są w pełni funkcjonalne przeklikiwać można tylko z tego samego IP, zapewne zabezpieczenie co by jakiś żartowniś nie narobił dla jaj bałaganu🙂
0.0
@Dariusz, ok dzięki
0.0
Panie Admin ,jak mowa o klasykach to moje skoki są wszystkie w klasyku i jeżeli można to Ja poproszę je uwzględnić w generalne klasyku,z góry dziękuję 🙂😉
0.0
@Krzysztof, uwzględnione. 👍 @Dariusz, z IP jest dokładnie tak, jak piszesz. Jak przypiszę skoki do kont, nie będzie to miało znaczenia. A zrobienie wszystkiego na klasyk to żaden problem – 1 komenda w bazie. 🪄😄
0.0
@Dawid, prośba serdeczna o podpięcie linku YT do mojego skoku 227,80 m na 🇭🇺HUN K180, kiedyś tam próbowałem przez formularz i nie chciało przejść, teraz właśnie sobie przypomniałem że brakuje. Thx https://www.youtube.com/watch?v=N9Hwn0zT1gQ
0.0
Abramelin, 163.03 m swe klasyk👍
Strona:
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇨🇳CHI 244,27 m🥈📱 garrean «» 🇧🇾BLR 266,64 m🥈📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇦🇺AUS 298,08 m🥇📱 DARIUSZ KLIMEK «»